Будівництво будинків і котеджів з газоблоку

Газоблоки активно використовують для будівництва об'єктів різного призначення. Високий попит на матеріал обумовлений високими експлуатаційними властивостями та довготривалим терміном служби. За таких ідеальних умов вартість будівництва будинку з газоблоків є доступною та вигідною для реалізації побудови житлових споруд.

Будинок з газоблоку під ключ в Вінниці від надійного забудовника

Пориста структура будівельного матеріалу забезпечує йому високі технічні характеристики. Сучасні технології виробництва покращують властивості газоблоку, що дає можливість виконувати різні проекти будівництва. Робочий процес починається з урахуванням технологічних вимог та потреб замовника. Поетапно будівництво будинку з газоблоків в Вінниці проходить наступним чином:

 1. Підготовка - відведена земельна ділянка облаштовується під закладку фундаменту, виконується гідроізоляція цоколю.
 2. Кладка фундаменту проводиться з дотриманням вимог та нормативів, які усувають ризик виникнення нерівностей поверхні.
 3. Шліфування - поверхня газоблоку шліфується спеціальними інструментами для забезпечення ідеально рівною та гладкої поверхні.
 4. Прорізування отворів під встановлення вікон та дверей.
 5. Монтаж перекриття.
 6. Установка арматурної сітки для заливання бетоном.

Завдяки тому, що газоблоки мають стандартні розміри, процес будівництва реалізується в максимально короткі строки. Професійний підхід та досвід в виконанні таких проектів, компанія забудовник Architerra Group гарантує швидкість та якість побудови житлових об'єктів під ключ.

Вигідна ціна на будівництво будинку з газоблоків в Вінниці

Газоблоки характеризуються наступними перевагами:

 • звуко- та теплоізоляція;
 • вогнестійкість;
 • екологічність та безпечність матеріалу для побудови житлових будинків;
 • простий монтаж за рахунок ідеальної геометрії та легкості матеріалу;
 • властивість “дихати”, що важливо для вентиляції повітря та запобіганню виникненню грибка чи плісняви.

Фахівці нашої компанії добре знають, як побудувати комфортний, затишний будинок. Всі клопоти по реалізації проекту беруть на себе кваліфіковані фахівці, які добре знають свою справу. Звичайно, що замовників в першу чергу цікавить вартість такої послуги. Ми гарантуємо, що на будівництво будинків і котеджів з газоблоку ціна завжди доступна та вигідна для клієнтів. Для цього ми використовуємо в роботі сучасні матеріали та технології.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.