Монтаж центральних систем пиловидалення

Не бажаєте витрачати на прибирання багато часу? Компанія Architerra Group рекомендує замовити монтаж системи пиловидалення – стаціонарного пилососу, який в мить позбавить від зайвих клопотів. Існують побутові та професійні системи, але принцип дії всі вони мають однаковий – встановлений агрегат засмоктує пил та по трубопроводам викидає його на вулицю, не забруднюючи повітря в приміщенні.

З установленою системою найбільш трудомістким процесом прибирання стане включення шланга у пневморозетку. Як тільки це станеться, силовий агрегат системи починає свою роботу, видаляючи пил звідусіль в будинку. Зазвичай монтаж системи пиловидалення в Вінниці та встановлення агрегату здійснюється в непомітному приміщенні – гаражі, підвалі, лоджії, коморі тощо.

системи пиловідведення

В стінах будинку монтуються труби, які одним боком виходять до силового апарату, а іншим – до центрального пилососу. Достатньо ввімкнути шланг пилососу у розетку та чекати, поки весь пил, бруд та мікрочастинки піску всмоктуються та по трубопроводу переносяться до спеціального відсіку або системи каналізації, розташованої далеко від житлового простору. Таким чином, всі елементи вихлопного повітря, такі як бактерії, дрібнодисперсний пил не осідають у приміщенні, як це відбувається зі звичайним пилососом, а викидаються за межі будинку. Це дає змогу позбавитись від суттєвого джерела алергічних реакцій – мікрочастин пилу, які не в змозі видалити звичайний переносний пилосос. Враховуючи перелічені фактори, на монтаж систем пиловидалення ціна зовсім не висока.

Як влаштовується система пиловидалення

Найліпшим варіантом встановлення системи є прокладання прихованих мереж трубопроводів. Вони виготовляються зі спеціального антистатичного матеріалу, який запобігає налипанню пилу на внутрішній стороні труб. Трубопровід закінчується підрозетником, до якого приєднується пневморозетка для ввімкнення шлангу.

системи пиловідведення

Для монтажу системи у цегляну кладку потрібно робити штробу 70х70 мм. На стельовому перекритті отвір повинен бути 100х100 мм. У підлозі проводити підготовчі роботи непотрібно, якщо магістраль не перетинається із іншими трубопроводами.

Якщо планується встановлення системи в оздоблюваному приміщенні, використовується технологія відкритого монтажу. В такому разі всі технічні елементи приховуються за елегантними і витонченими коробами та іншими деталями декору.

Компанія Architerra Group має багатий опит встановлення централізованого пилососу, тож замовити монтаж систем пиловидалення Вінниця може саме тут. Гарантуємо високу якість та демократичну ціну.

Ціну уточнюйте
Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.