Укладання бруківки

Бруківку сьогодні нерідко називають кам’яним килимом. З її допомогою можна створити справжній шедевр, вимостивши ділянку красивим візерунком. На перший погляд може здатись, що це проста та швидка робота, але навіть вона має масу нюансів. Тому укладання бруківки Вінниця має довірити фахівцям, які виконають його професійно, акуратно, надійно.

укладання бруківки

Саме такими спеціалістами може похвалитися будівельна компанія Architerra Group, яка здійснює повний комплекс робіт по будівництву та оздобленню ділянок. Ми пропонуємо різноманітні варіанти мощення, незвичайні форми, широкий спектр кольорів, завдяки яким оздоблена бруківкою ділянка придбає благородний естетичний вигляд та буде функціональною, практичною.

Якісні орнаменти із бруківки за допомогою спеціалістів Architerra Group

Мощення бруківки – досить трудомісткий процес, який складається з декількох етапів. Першим етапом при замовленні послуги є вибір дизайну майбутнього «килима». Цей етап цілком залежить від замовника, його вподобань, а наші фахівці завжди готові прийти на допомогу у цьому складному ділі.

Після затвердження дизайну, якості, вартості матеріалу розпочинається робочий етап укладання бруківки – ціна за роботу залежить від конфігурації, товщини плитки, обсягів, термінів проведення. Спеціалісти враховують наступні дані:

укладання бруківки
  • рельєф, загальний стиль садової ділянки, особливості ландшафту;
  • властивості ґрунту, клімату;
  • архітектурні особливості існуючої споруди;
  • технічні умови експлуатації;
  • побажання виробника бруківки та замовника.

Далі проводиться розмітка території, після чого розпочинається безпосередньо укладання бруківки на бетонну основу, пісок, щебінь або їх суміш. Плити бруківки утрамбовуються гумовим молотком з перевіркою їх рівня завалу. Готова кладка може бути обнесена бордюром – такий ансамбль виглядає акуратніше, естетичніше та забезпечує цілісність покриття, відсутність елементів які «поїхали».

Покриття володіє рядом очевидних переваг – не створює калюж, не плавиться на сонці, легко демонтується та укладається на місце. Крім того, бруківка – надійне та довговічне покриття, яке буде служити досить тривалий термін. Але всі ці риси досягаються лише за умови якісно проведеного мощення.

Замовляйте укладання бруківки, тротуарної плитки в компанії Architerra Group, довірте своє подвір’я, сад надійним фахівцям!

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.