Монтаж систем опалення, водопостачання та каналізації

Сучасній людині, для того щоб почувати себе комфортно в межах власного будинку, треба прикласти багато зусиль. Якщо наші далекі пращури використовували для забезпечення потреб природні ресурси, то сучасники мають суттєво більше вимог до власного комфорту. Тому одним із перших завдань при зведені та облаштуванні житла є монтаж систем опалення – Вінниця , перш за все, бажає мешкати в теплі. Впоратися із цією роботою може будівельна компанія Architerra Group.

монтаж систем опалення Вінниця водовідведення та каналізації

Звісно, кожен власник житла має право самостійно зайнятися встановленням інженерних мереж на комунікацій, але більш розумним рішенням стане залучення професіоналів. Вони володіють необхідним досвідом, знанням, у тому числі, щодо технічних питань, норм. Гарантією беззаперечної якості є ціни на монтаж систем опалення (Вінниця), водопостачання та інших мереж. Заплативши фіксовану суму, Ви зможете бути впевненими в професійному виконанні та тривалій службі обладнання.

Бажаючи допомогти у налагодженні комфорту, затишку, компанія Architerra Group виконує монтаж:

 • опалювальних систем;
 • водопостачання;
 • водовідведення.

Ми виконуємо весь спектр робіт, починаючи зі складання проекту, добору матеріалів і закінчуючи запуском готової мережі.

Опалення, водопостачання, водовідведення під ключ

Однією з перших систем, які з’являються в будинку, є водопостачання. Воно підключається від міського водопроводу, колодязя або власної свердловини. Монтаж передбачає заведення водопостачальних труб всередину будинку та розводку до місць майбутнього розташування відповідних приладів. За бажанням власника здійснюється також встановлення системи очищення води, яка дозволяє отримати чисту і якісну воду для харчових потреб, а також подовшити термін роботи труб. Із встановленням фільтру на монтаж систем водопостачання ціна , звісно, зросте, але швидко окупиться.

монтаж систем опалення водовідведення та каналізації

Виведенню використаної води із будинку сприяє система каналізації. В залежності від первинних умов, принципи організації мережі та кінцевої точки можуть різнитися. Компанія Architerra Group виконує проекти любої складності з вигрібними колодязями, біо-септиками тощо. Комплекс робіт включає монтаж внутрішніх систем каналізації та підключення їх до зовнішнього обладнання.

Найскладнішою інженерною мережею є система опалення. Вона може бути електричною, повітряною, водяною або комбінованою. Встановлення масляних радіаторів, конвекторів, електричних обігрівачів, печей і камінів, водогрійних котлів – в залежності від побажань та фінансового рівня замовників, фахівці виконають комплексний монтаж систем опалення (Вінниця) максимально якісно та з розрахунком на багаторічну експлуатацію.

Якісний монтаж систем опалення та водопостачання з Architerra Group

монтаж систем опалення водовідведення та каналізації

Від якості встановлення інженерних мереж залежить комфорт та затишок оселі, офісу, підприємства та споруд іншого призначення. Тому дуже важливо довірити цю роботу професіоналам, таким, якими є співробітники будівельної компанії Architerra Group. Наша організація з відповідальністю ставиться до кожного проекту, розраховуючи всі деталі, враховуючи всі дрібниці та при цьому встановлюючи демократичні розцінки в прайс-листі.

Доручивши виконання поставлених завдань нашій компанії, Ви отримає бездоганний результат за будь-яких умов. Спішіть замовити монтаж системи опалення та горячого водопостачання Вінниця - ціна не залишить байдужим жодного клієнта.

Відповіді на найпоширеніші питання про Комплексний монтаж систем опалення, водопостачання, каналізації

 1. У чому полягає комплексний монтаж систем опалення та водопостачання?
Перший етап монтажних робіт – це проєктування інженерних комунікацій. Якщо у власника квартири чи будинку немає готового проєкту, то інженери нашої компанії підготують його для конкретного об'єкта з урахуванням можливості інтеграції до загальнобудинкової системи. За наявності готового проєкту, співробітники компанії вивчать його і допоможуть у пошуку, придбанні та доставці необхідного обладнання та матеріалів. На те, які будуть остаточні ціни на монтаж опалення та водопроводу, впливає обсяг майбутніх робіт, які можуть містити в собі:
 • зварювання;
 • паяння;
 • різання;
 • прорізування штроб;
 • перфорація бетонних та цегляних стін;
 • гідро та теплоізоляція.
Виїзні бригади нашої компанії повністю забезпечені обладнанням та інструментами, транспортом і витратними матеріалами. Після складання технологічної карти робіт, фахівці прибувають на об'єкт і відразу ж приступають до роботи. Замовник знає заздалегідь, які будуть ціни на монтаж сантехніки та всіх комунікацій. Поетапне виконання підготовчих та монтажних робіт забезпечує відсутність простоїв та затримок у роботі, всі об'єкти здаються у договірні терміни під ключ. Комплексне виконання всього обсягу робіт забезпечує контроль якості та відповідності проєкту на кожному з етапів. Фінальна стадія – пусконалагоджувальні заходи.
 1. Якщо стисло описати, то в чому саме полягає ваша робота?
Цій сировині потрібні сухість та тепло. Задовільний варіант: вулиця, піддон, брезент чи навіс, достатня циркуляція повітря. Найкращий: закрите приміщення із цементною підлогою. Ті поліни, що йдуть на розпалювання, добре тримати у спеціально відведеному місці поблизу котла/печі. Дві-три доби в сухому сараї/полоні дозволять додатково підсушити лісоматеріали.
 1. Як створити правильні умови зберігання дров?
Чи завжди потрібен проєкт при монтажі системи опалення заміському будинку? Так, він необхідний завжди. Це грамотний підхід до вирішення інженерних питань. Яка б за проведення опалення в будинку ціна не була, інженерні системи вимагають точного розрахунку, і щоб уникнути багатьох помилок, проєкт необхідний. Якщо у вас його немає, наші фахівці зможуть вам у цьому допомогти.
 1. Що потрібно для проведення опалення у приватному будинку?
Потрібно дотримання п'яти простих умов:
 • закритий контур будинку, тобто встановлені вікна та двері, утеплений дах;
 • наявність електроенергії на ділянці;
 • температура повітря в приміщеннях не нижче +8°С;
 • будівельний або ескізний план;
 • вибране та погоджене з замовником обладнання та матеріали.
 1. Що станеться із газовим котлом, якщо сплачена тільки за монтаж системи опалення ціна, але не встановлено ДБЖ?
Якщо відключиться електрика, котел вимкнеться і будинок замерзне. Але якщо в котельні встановлено джерело безперебійного живлення, він продовжить свою роботу, споживаючи електроенергію від акумуляторів ДБЖ. При подачі електрики котел, оснащений атмосферним або надувним пальником з електричним розпалюванням, відновить свою роботу автоматично.
 1. Чи можна самостійно придбати елементи для монтажу, щоб створити індивідуальне опалення під ключ (Вінниця, Єрусалимка)?
Так, можна. Але ми не зможемо дати на них гарантії. Матеріали, куплені у несумлінних постачальників, можуть виявитися фальсифікатом. Також постачальник може замінити дешевшим і неякісним матеріалом, а ви, не маючи достатнього досвіду, не помітите заміни. Зниження якості матеріалу впливає на якість опалення. Тому яка б не була заплачена, наприклад, за монтаж радіаторів опалення ціна, погані елементи здатні все звести нанівець.
Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.