Компанія «Архітерра групп»

Общая информация
Назва: Архітерра Груп

Тип компанії:

Ліцензія:

Компанія, яка надає послуги

№2013038922 від 19 липня 2017

Адреса: Україна, 21001, Вінницька область, м. Вінниця, вулиця Замостянська 34А, корпус 2, офіс 7

Телефон:

      0432-699-300   Офіс

+38067-701-41-14   Офіс
+38067-721-41-14  Відділ постачання

+38073-701-41-14 Бухгалтерія

Email: architerra-group@ukr.net
Організаційно-правова форма

Організаціоно-правова форма:

ТОВ "АРХІТЕРРА ГРУП"

Зведення споруди будь-якого типу – житлового, комерційного, виробничого – це покрокове втілення абстрактних ідей у реальність через етапи конкретних креслень, проектування та злагодженої співпраці купи різноманітних фахівців. Щоб побачити гарний результат якомога швидше, рекомендується звертатися по допомогу до компаній, діяльність яких охоплює всі етапи та процеси будівництва – від складання проекту до проведення оздоблювальних робіт. Завдяки комплексній роботі будівництво приватного будинку значно прискориться та гарантовано буде виконане з урахуванням всіх деталей, побажань замовника.

Саме такою компанією є Architerra Group. Немає такої роботи, пов’язаної із будівництвом та ремонтом, яку ми не можемо виконати! У нас зосереджена комплексна структура підрядників, їх команд, а також необхідних ресурсів для того, щоб дарувати клієнтам радість затишного, комфортного житла, найкращих умов праці та відпочинку.

Чотири причини звернутися до Architerra Group

Бажаєте провести поточний ремонт орендованого приміщення чи щойно купленої квартири? Потребуєте грамотної та якісної реконструкції старої споруди? Мрієте побудувати затишний котедж за містом? Хочете зробити перепланування чи провести додаткові комунікації? Все це та багато іншого можна довірити компанії Architerra Group. Чому саме ми?

  1. Багатий досвід та відповідальність. Компанія заснована у 2017 році на базі кваліфікованих фахівців с багаторічним досівом роботи у будівельній сфері. Наша команда відповідає за кожен свій крок, і це можуть підтвердити вже існуючи клієнти, які свого часу прийняли правильне рішення – будувати з Architerra Group.
  2. Креативні ідеї та втілення. Враховуючи норми будівництва приватного будинку, ми створюємо шедеври житлової архітектури, раціонально розподіляючи затверджений бюджет. Творче мислення дизайнерів дозволяє розгорнутися фантазії, а сучасність технологій – втілити у життя найнезвичайніші проекти!
  3. Широка географія діяльності. Головний офіс компанії розташовано у Вінниці, але працездатність будівельних фахівців не обмежується межами міста. Ми будуємо по всій Україні, а також за кордоном. Підтвердженням тому є реалізовані проекти у кількох країнах Європи.
  4. Демократичний рівень цін. З нами кожен вінничанин зможе дозволити собі красиве, функціональне, затишне житло. Якість виконання та позитивні відгуки для нас більш важливі, ніж захмарні ціни на будівельні роботи та поточний ремонт житлових та нежитлових споруд.

Якщо Ви також давно мрієте про власне житло, Architerra Group готова виконати Вашу мрію! Звертайтеся до нас за вказаними номерами телефонів або онлайн.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.