Компклесний ремонт квартири (ціна)

Дизайнерський ремонт орієнтовано на перетворення типової нерухомості у затишне житло з унікальним інтер’єрним наповненням. Це не звичайний дизайн, який можна побачити у кожного, а професійно оформлений простір із ретельно продуманою концепцією. Тому на дизайнерський ремонт квартири під ключ ціна, як правило, значно вища. За що сплачує замовник, розберемось далі.

ремонт

Щоб реалізувати власні ідеї – унікальні або позичені із спеціалізованих ресурсів – потрібно:

 • чітке бачення концепції майбутнього інтер’єра;
 • грамотно складений дизайн-проект;
 • команда досвідчених майстрів.

Самостійно забезпечити всі складові досить важно, бо жодна людина не є професіоналом у всіх галузях. Із допомогою будівельної компанії Architerra Group Ви отримаєте якісний, професійний, швидкий ремонт квартири з нуля під ключ!

Що ми пропонуємо?

Головна перевага Architerra Group в тому, що ми представляємо собою компанію комплексних рішень. Це означає, що створення і реалізація проектів здійснюється нашими співробітниками без залучення додаткових підрядників. Налагоджена система гарантує своєчасне виконання робіт: ремонт квартири Вінниця отримає в зазначені терміни. В нашій згуртованій команді панує взаєморозуміння між проектувальниками, дизайнерами, будівельниками, майстрами оздоблювальних робіт, менеджерами, тому Ви можете бути впевнені в найкращому результаті!

Якщо Вам потрібен косметичний або частковий ремонт, компанія якісно виконає окремі види робіт. Нам також є що запропонувати володарям нових квартир у новобудовах, або тим, хто бажає кардинально змінити вигляд «сталінки», «хрущовки», іншого приміщення старого житлового фонду. Це дизайнерський ремонт квартир – багатоскладова робота, результатом якої стане першокласний, затишний, функціональний дизайн інтер’єру, зручний для всіх членів родини.

ремонт квартир під ключ

Ми дотримуємось принципу, згідно з яким турбуємо замовника тільки з двох причин – щоб прийняти замовлення з повідомленням усіх побажань, ідей, обговорити, яка буде на ремонт квартири ціна, та щоб віддати ключі від готової квартири. Всі інші турботи фірма візьме на себе – складе дизайн-проект, закупить якісні матеріали, проведе необхідні роботи оперативно, професійно.

Ремонт квартири під ключ: ціна та типи ремонту

В нашій команді є фахівці, які виконають типове бюджетне оновлення житла та дизайнерський ремонт квартир – вартість залежить від класу матеріалів, об’єму робіт, термінів виконання. Існують наступні варіанти ремонту:

 • Косметичний – економ-варіант для тих, хто бажає візуально оновити інтер’єр без глобальних змін.
 • Капітальний – включає зміну планування, виправлення недоліків будівників, повне оздоблювання.
 • Комплексний – ремонт, до якого залучаються різнопланові фахівці, від монтажників до сантехніка.
 • Елітний – ремонт квартир дизайнерський зі складною обробкою стін, художнім укладанням підлогового покриття та іншими креативними ідеями.

Визначайте самі, який ремонт Вам потрібен, або скористайтесь порадами співробітників компанії після первинного огляду житлових приміщень.

Етапи та процеси ремонту квартир під ключ

Сучасний ремонт квартир дизайнерський (вартість обумовлена складністю робіт) включає в себе такі послуги:

 • сантехнічні, електромонтажні роботи для облаштування систем по всій квартирі;
 • перепланування;
 • улаштування підлог, плінтусів;
 • штукатурення, укладання плитки, фарбування стін;
 • гіпсокартонні роботи, натяжні стелі;
 • утеплення ізоляційними матеріалами;
 • оздоблювальні роботи;
 • декоративне штукатурення;
 • оформлення інтер’єру, встановлення меблів.
 • ремонт квартири

Складання кошторису дасть зрозуміти, скільки буде коштувати дизайнерський ремонт квартир (Вінниця) у короткі терміни. Ви можете довірити розрахунки фахівцям Architerra Group, і отримаєте звіт по кожній витраченій копійці на будь-якому етапі.

Ремонт під ключ – мрія багатьох вінничан. Всі хочуть жити в просторих, затишних, комфортних квартирах із сучасним якісним оформленням. Компанія Architerra Group готова здійснити мрії кожного окремого громадянина, запропонувавши ремонт квартири з нуля під ключ на професійному рівні! Дзвоніть прямо зараз та замовляйте послуги кваліфікованих спеціалістів.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.