БУДІВНИЦТВО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ БУДИНКІВ

Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте

Будівництво енергоефективного будинку від Architerra Group - розумна вартість та висока якість робіт

За останні роки все більша кількість людей віддає перевагу заміському житлу, залишаючи велике місто для роботи, ділових зустрічей, розваг. Перетинаючи кордон власного будинку, можна залишити за дверима всі проблеми, негаразди, метушню, зануритися в істинно домашній затишок, комфорт, чисте повітря та чарівну природу навколо.

будівництво будинків під ключ

Сьогодні переїхати в заміський котедж має змогу кожен бажаючий. Перше питання, яке постає перед людиною – побудувати дім самостійно чи довірити роботу будівельній компанії. Звернувшись до фірми Architerra Group, яка здійснює будівництво енергоефективних будинків під ключ , Ви зможете не тільки оцінити вигоди та переваги комплексної роботи під керівництвом досвідчених фахівців, але й якнайшвидше справити новосілля у власному котеджі.

Купівля готового будинку може обернутися великими проблемами. Нема ніякої гарантії, що попередній власник розкаже про всі вади споруди, які у майбутньому можуть спричинити масу незручностей. Незважаючи на те, що на будівництво енергоефективних будинків ціна найчастіше більша, це надійний спосіб уникнути несподіванок при зведенні та подальшій експлуатації конструкції. Довіряючи своє житло професіоналам, Ви гарантовано отримаєте надійний, практичний, красивий будинок своєї мрії в найкоротші терміни.

Будівництво енергоефективних будинків та котеджів з Architerra Group - ціни та етапи

Нелегкий, довготривалий та затратний процес – будівництво будинків – Вінниця спочатку обирає проект, потім шукає фахівців для втілення його у життя, уважно слідкує за кожним етапом. Це потребує не тільки значних фінансових витрат, але й сил, терпіння, часу. Але все можна суттєво спростити, якщо замовляти послуги не в різних місцях, а в одній компанії. При цьому на будівництво енергоефективного будинку вартість знижується не за рахунок неякісних робіт або низькосортних матеріалів, а шляхом комплексності.

Замовляючи спектр послуг, Ви економите значні гроші та отримуєте кваліфіковану допомогу фахівців, як то:будівництво будинків під ключ

 • розробка проекту на підставі побажань замовника;
 • проведення геодезичних робіт, отримання дозволу на підключення комунікацій;
 • оформлення дозвільних документів на будівництво будинку з нуля на ділянці;
 • придбання будівельних матеріалів;
 • будівництво фундаменту, стін, даху, монтаж віконних, дверних прорізів;
 • справлення зовнішньої обробки, внутрішнє оздоблення;
 • монтаж та підключення комунікацій – електрики, опалення, водогону;
 • здача об’єкта в експлуатацію із врученням гарантійних зобов’язань.

Якщо на комплексне будівництво будинків ціни Вінниця вважає занадто високими, можна порахувати, у скільки обійдуться самостійні роботи. Запевняємо: це буде значно дорожче з урахуванням можливих негараздів, повторного ремонту при неякісному монтуванні, передчасному руйнуванні конструкції. Тому компанія Architerra Group пропонує комплексне будівництво будинків під ключ – ціни кожного з перерахованих етапів замовник зможе побачити та скорегувати самостійно!

Переваги комплексного будівництва будинків (ціни)

Компанія Architerra Group має за плечима значний досвід в будівництві заміських котеджів. Наші фахівці роблять свою справу якісно, надійно, ефективно, в цьому вже переконались клієнти компанії. Замовивши послугу «комплексне будівництво енергоефективних будинків », Ви можете буди впевненими в якості всіх етапів та результату.

будівництво будинків під ключ

  Команда Architerra Group надає можливість займатись основною роботою, не відволікаючись на будівництво. Також при бажанні замовник має можливість контролювати, спостерігати та вносити свої корективи під час виконання робіт. Завдяки координації процесу із єдиного центру будівництво заміських будинків здійснюється оперативно, комплексно, надійно.

  Доручаючи нам виконання робіт, Ви отримуєте, щонайменше:

 • можливість моніторингу, контролю без необхідності постійної присутності;
 • перевірку якості матеріалів;
 • прозорий кошторис;
 • втілення проектів будь-якої складності.

Тим, хто планує будівництво енергоефективного будинку з нуля (вартість обговорюється індивідуально) у Вінниці, компанія Architerra Group готова запропонувати найвигідніші умови. Дзвоніть прямо зараз та дізнавайтеся подробиці.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.