Будівництво гаражів

Офіційне будівництво гаражів в Вінниці

Будь-яке будівництво, будь це багатоквартирний будинок або невеликий індивідуальний ангар під автотранспортний засіб завжди починається з підготовчого етапу. На першому етапі будівництва майбутнього гаража вам або вашим юристу, який буде збирати необхідний нормативний перелік документів необхідно переконатися в тому, що ділянка землі, обрана вами під будівництво, має один з дозволених видів використання.

Типи дозволеного будівництва:

  • Для будівництва індивідуальних гаражів.
  • Для приватного житлового будинку.
  • Для підсобного господарства.
  • Для садівництва.

Переконатися в тому, що ваш земельний наділ відповідає одному з перерахованих вище типів можна надіславши запит-виписку з єдиного державного реєстру нерухомості.

Ціна на будівництво індивідуальних гаражів

Вартість зведення гаража залежить від багатьох факторів, головними з яких безсумнівно є: розміри, якість використовуваного матеріалу, складність каркасної конструкції, тип основи (фундаменту) та звичайно ж терміни здачі в експлуатацію об'єкта.

При будівництва гаража важливим фактором безпеки є його правильне розташування на ділянці. Якщо ворота вашого гаража мають безпосередній вихід на вулицю, то вони ні в якому разі не повинні заважати, як проїзду автомобілів, так пішоходам.

Також варто врахувати те, що відстань від вашого гаража до поділяючої дві ділянки забору повинна становити не менше 4-х метрів, а до найближчого об'єкта, який зведений на сусідній ділянці відстань повинна бути від 6 до 15 метрів.

Вартість будівництва гаража в Вінниці

Якщо вам необхідно в найкоротші терміни побудувати гараж або будь-який інший об'єкт нерухомості, то краще організації, ніж наша будівельна компанія АрхітерраГрупп вам просто не знайти.

У нас працюють виключно першокласні співробітники з багаторічним досвідом. Ми можемо в досить стислі терміни підготувати всю юридичну документацію, включаючи план майбутнього об'єкта.

Будівництво гаража на прибудинковій території повинно бути обов'язково узгоджене з сусідами, адже якщо ваша будова буде їм заважати вони мають повне право через суд змусити вас змінити план своєї конструкції або взагалі припинити її зведення.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.