Будівництво енергоефективних будинків та котеджів

Спокій, затишок та тиша – ось чого не вистачає багатьом мешканцям мегаполісів. Постійний шум, транспортні потоки, метушня, занадто швидкий ритм життя виснажують, відбирають сили та здоров’я. На щастя, сьогодні кожен може обирати житло, яке задовольняє всім потребам. Все більша кількість людей звертає увагу на заміські будинки, надаючи їм перевагу у порівнянні із бетонними коробками багатоповерхівок.

Дійсно, будівництво енергоефективних котеджів (Вінниця) суттєво виграє за багатьма параметрами. Насамперед, це можливість створити власне планування, незалежне від несучих стін багатоповерхівки. Будинок може отримати будь-яку форму, кількість приміщень, площу. Все залежить тільки від фантазії власника та трохи від навколишнього ландшафту.

Будівництво енергоефективних котеджів – 100% якісно, надійно, швидко

Сьогодні існує багато компаній, які пропонують будівництво енергоефективних котеджів під ключ або проведення лише визначених робіт. Висока конкуренція в галузі змушує винаходити нові ідеї, способи залучення клієнтів до співробітництва саме з певною компанією. Головною зброєю Architerra Group у боротьбі за клієнта є надзвичайно вигідні умови, доступні ціни, комплексне виконання в чітко визначені терміни з гарантійним та післягарантійним обслуговуванням.

Будівництво котеджу – справа досить дорога, тому клієнти шукають способи зекономити, довіряючись сумнівним приватним бригадам. Можемо сказати, що це зовсім недоцільний шлях економії, бо в багатьох випадках доводиться платити ще більше за перероблення неякісної роботи. Набагато економніше замовити будівництво енергоефективного котеджу в компанії Architerra Group – перевіреного виконавця з багатим досвідом та кваліфікованими фахівцями. З нами Ви отримаєте надійну, красиву, затишну оселю, яка прослужить не один десяток років.

Зведення котеджів під ключ: головні етапи

Будівництво з нуля – найбільш вигідний варіант, якщо Ви хочете отримати котедж, повністю пристосований під власні потреби. В Architerra Group на будівництво ергоефективного котеджу ціна залежить від багатьох складових, головним чином, від параметрів будинку та кількості етапів зведення. Обов’язковими в даному випадку є такі етапи:

  1. Обрання земельної ділянки з урахуванням екології, наявності комунікацій, доріг, інфраструктури, ландшафту.
  2. Проектування та оформлення дозвільної документації. Проект може бути типовим (найшвидший), індивідуальним або змішаним.
  3. Початок будівельних робіт, влаштування фундаменту.
  4. Зведення стін, перекриттів, перегородок за проектом.
  5. Улаштування покрівлі.
  6. Зовнішня, внутрішня обробка.
  7. Здача котеджу.

Перш ніж замовити будівництво ергоефективних котеджів під ключ, Ви можете отримати консультацію зі спеціалістом. Він позначить основні витрати на різні види котеджів, приблизні терміни виконання робіт та інші нюанси процесу.

Досить дихати міським димом! Обирайте екологічний котедж з чистим повітрям та тишею навколо. Обирайте затишок, спокій і гармонію з компанією Architerra Group.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.