Дизайн магазину

Дизайн-проект магазина є дуже важливим для підприємців. Адже інтер’єр торгового простору – то обличчя бізнесу. Тому власники, які вболівають за свою репутацію, воліють довірити планування досвідченим спеціалістам. Architerra Group – компанія, яка надає проектувальні й будівничі послуги з 2017 року. В штаті – талановиті фахівці, які мають за плечима величезний досвід реалізації різноманітних ідей. Ми розуміємо, що торговий майданчик має відповідати багатьом критеріям, і тому крок за кроком створюємо середовище, приємне для покупців. Купити дизайн для магазина на замовлення Вінниця може в будь-який час: достатньо сформулювати свої бажання та розповісти про них менеджеру.

Ціна дизайн-проекту для магазина в Вінниці: що ми пропонуємо?

Мета нашої команди – надання послуг з мінімальною вартістю. Відкриття закладу торгівлі – справа затратна, тому намагаємося зробити наше втручання максимально вигідним для бізнесу. До дизайнерської справи підходимо комплексно:

  • Аналізуємо географічне розміщення;
  • Вивчаємо стан приміщення;
  • Розглядаємо корпоративні цінності замовника та особливості товарів, що будуть представлені на вітринах;
  • Продумуємо найбільш ефективне розташування меблів;
  • Створюємо кілька варіантів бачення;
  • Враховуючи побажання замовника, вносимо корективи.

Вартість дизайн-проекту магазина в Вінниці залежить від низки моментів: наявності чи відсутності готової споруди, площі торгових та неторгових приміщень, ймовірного потоку відвідувачів у майбутньому. 

Дизайн для магазина на замовлення: Вінниця має бути красивою!

Самостійне виконання низки робіт є неможливим для багатьох: заклади здатні отримати рентабельність лише за умови залучення спеціалістів на початкових етапах. Ми не лише забезпечуємо дизайнерські рішення, але й беремо на себе координацію всіх процесів. Ведемо клієнта з моменту укладення договору на оренду нерухомості і до останніх штрихів: освітлення, встановлення стелажів та техніки. 

Проектування та розробка дизайну магазина в Вінниці – це гарний спосіб отримати майданчик для реалізації продукції «під ключ». Допоможемо облаштувати будівлю не лише всередині, але й назовні: забезпечимо зручний паркінг, під’їзд для постачальників тощо. 

Розробка дизайн проекту магазина в Вінниці: як замовити?

Ви можете зателефонувати нашим консультантам за номерами, вказаними на сайті. З розмови дізнаєтесь про актуальні ціни та можливості групи фахівців. Перед тим, як замовити дизайн магазина для ремонту, Вінниця має змогу вивчити фотогалерею: в ній представлені світлини низки наших робіт та ознайомитися з відгуками попередніх клієнтів.

dizajn-magazinu
Наші партнери