Дизайн офісу

Розробка дизайн-проекту офісу в Вінниці – один із напрямків діяльності компанії Архітерра Груп.Ми маємо багаторічний досвід роботи з різноманітними організаціями та купу ідей, які раді втілити за найпершої нагоди. Стильний, сучасний та функціональний офіс – мрія та візитка будь-якого власника бізнесу. Адже саме атмосфера робочого кабінету повідомляє про цінності підприємства. Відвідувачі, клієнти та потенційні партнери одразу ж розуміють: для вас важливий їх комфорт, і тому вам можна довіряти. 

Кілька причин купити дизайн для офісу на замовлення, Вінниця

Бажаєте повідомити оточення про свій смак та посіяти зерно довіри? – обов’язково скористайтесь нагодою отримати правильне оформлення простору, в якому проводите зустрічі та перемовини. Саме офісна атмосфера є запорукою гармонійного співробітництва з персоналом. І завважимо, грамотна організація комфортної зони для діяльності – це не завжди дорого. Але у випадку з нами – в будь-якому разі професіонально!

Що ми робимо? – Ось шот-лист послуг:

  • Розробляємо дизайн згідно поверховості будівлі та площі;
  • Забезпечуємо відповідність актуальним тенденціям;
  • Враховуємо корпоративну політику;
  • Керуємось побажаннями клієнтів.

Проектування та розробка дизайну офісу в Вінниці – це справа, яку варто довірити професіоналам. Адже не завжди спрацьовує власний фантазійний вибух. Ми маємо досвід, і тому забезпечуємо реалізацію креативних ідей, коригуючи їх згідно вимог дійсності.

Дизайн-проект офісу: етапи, які беремо на себе

Маємо власний алгоритм надання послуг. Він був відпрацьований до найменших дрібниць. Отже, покроково процес виглядатиме так:

  • Проведення попередньої консультації, в ході якої клієнт озвучує вимоги, а ми пропонуємо варіанти;
  • Здійснення замірів – виїжджаємо на об’єкт, щоб чітко орієнтуватися в параметрах;
  • Розробка креслень – уже на цьому етапі замовник отримує уявлення про кінечний результат;
  • Прорахунок вартості – враховуємо затрати на матеріали, меблі тощо;
  • Виконання проекту під авторським контролем.

Як замовити дизайн офісу для ремонту, Вінниця?

Телефонуйте за номерами, вказаними на шапці сайту. Ви гарантовано отримаєте змістовну консультацію в робочі дні з 9:00 до 18:00. 

Вартість дизайн проекту офісу в Вінниці ми зможемо назвати після об’єктивної оцінки приміщення. Але гарантуємо, що вона буде нижчою, ніж у конкурентів.

Ціна дизайн проекту для офіса в Вінниці може варіюватися згідно побажань, необхідних матеріалів, необхідності підбору меблів тощо. Отже, вам варто звернутися персонально. Чекаємо на ваші дзвінки!

Дизайн-офісу
Наші партнери