Дизайн

дизайн

Дизайн інтер’єру – це процес створення балансу між функціональними та естетичними якостями навколишнього середовища. Він має на увазі багатосторонній підхід до таких категорій як комфорт, стиль, краса. Це «три кити», на яких спирається діяльність дизайнерів будівельної компанії Architerra Group.

Перш ніж замовити дизайн квартири, треба уважно прислухатися до себе: що Ви хочете бачити навкруги кожного дня, коли приходите на роботу чи додому. Створення інтер’єру – дуже відповідальна місія, впоратися з якою самостійно досить важко. Тому варто звернутися по допомогу до професіоналів, які розуміються на стилях, матеріалах, дрібних особливостях дизайну. Щодо «трьох китів», можна зауважити наступне:

  1. Комфорт оточуючого середовища – запорука цілковитої гармонії між собою та зовнішнім світом. Тому при розробці інтер’єру вагоме місце відводиться функціональному комфорту, зручності приміщень.
  2. Краса інтер’єру народжується в результаті кропіткої, тонкої роботи спеціалістів. Це поняття суб’єктивне та свавільне, потребуюче індивідуального підходу.
  3. Об’єднання комфорту і краси народжує в уяві дизайнерів унікальну палітру стилів – сучасних або класичних, мінімалістичних або помпезних.

Щоб замовити дизайн квартири в Вінниці, не треба складати детальних описів приміщень Вашої мрії, досить намалювати основні тези, а досвідчені дизайнери перетворять їх на справжнє диво інтер’єрного мистецтва. Бажаєте отримати житло своєї мрії – довірте роботу дійсним фахівцям!

Дизайн за типами приміщень: отримайте своє персональне диво

дизайн

Компанія Architerra Group пропонує замовити дизайн офісу (ціна обговорюється) чи магазину, квартири чи готелю на вигідних умовах. До Ваших послуг:

  1. Створення дизайну квартири в умовах обмеженого простору. Ми оберемо найкращий з усіх можливих варіант, щоб створити затишний куточок з невеликої за розмірами площі.
  2. Створення дизайну магазину для збільшення продажів та рекламування бренда. Ваше рішення замовити дизайн магазину – ціна успіху та процвітання бізнесу.
  3. Створення дизайну котеджу із гармонічним поєднанням стилів, широким простором для творчості та втілення найнезвичайніших ідей.
  4. Створення дизайну готелів із урахуванням цільової аудиторії, щоб кожен гість почував себе комфортно, наче вдома.
  5. Створення дизайну ресторанів, кафе, кав’ярень для комфортного перебування відвідувачів та персоналу. Привнесення затишку у Вашу установу.

<Для вінничан наші послуги не здадуться надто дорогими, бо головна ціль компанії Architerra Group – дарувати клієнтам комфорт, затишок, зручність у будь-якому питанні. Незалежно від того, бажаєте Ви реалізувати проект квартири чи замовити дизайн котеджу – ціна стане переконливим фактором у нашу користь!

Виконання Дизайн проектів:

дизайн

Дизайн Котеджів;

Дизайн Квартир;

Дизайн Магазинів;

Дизайн Офісів;

Дизайн Приміщень;

Авторський Супровід.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.