Фарбування фасаду

Бажаєте надати оригінальності та ексклюзивності зовнішньому вигляді будинку? Фарбування фасаду – найкращий варіант фінальної обробки стін новобудови та можливість змінити обридлий старий декор. Якісна фарба надійно захистить штукатурку від впливу дощу та снігу, завадить впливу занизьких температур на довговічність стін та сприятиме зменшенню проникнення зайвого шуму зовні.

Кваліфіковані маляри Architerra Group здійснять бездоганне, згідно сучасних технологій, фарбування фасаду в Вінниці. Спеціалісти компанії нададуть гарантію відсутності обсипання та лущіння поверхні на довготривалий термін. До того ж, найкращі дизайнери порадять найбільш вдале поєднання величезної палітри брендових фарб та існуючого стилю будинку!

Фарбування фасаду: підготовчі роботи та переваги

Звісно, будь-які ремонтні роботи неможливо починати без якісної підготовки поверхонь, що мають піддаватися обробці. Дотримання усіх технологічних норм гарантують кваліфіковані майстри Архітерра Гроуп, яким ви маєте можливість замовити фарбування фасаду. Ціна послуг обробки метру квадратного є комплексною: вам ні за що не треба турбуватись, включаючи:

  • первинну очистку та вирівнювання поверхонь;
  • ґрунтування, що захистить стіну від вологи та посилить зчіплювання фарби з основою, та нанесення протигрибкових матеріалів;
  • монтаж будівельних конструкцій для забезпечення доступу до верхньої частини стін.

Пофарбована поверхня завжди виглядає охайно та привабливо, особливо якщо заздалегідь замовити фарбування фасаду: Вінниця має багато невеликих майстерень, але найрозумніше звертатися до професійних виконувачів малярних робіт з Architerra Group! Ваш будинок отримає зовнішній захист від:

  • зайвої вологи;
  • дрібних пошкоджень;
  • появи іржі;
  • різноманітних забруднень.

Майстри компанії допоможуть з вибором необхідного типу фарби, згідно з матеріалом, що піддаватиметься обробці. Будь-яке завдання та площі – довірте свій будинок справжнім фахівцям: результат нашої праці буде вас тішити довгі роки!

Замовити фарбування фасаду? Ціна, що надихає!

Зробіть свій дім надзвичайним! Справжні витвори малярного мистецтва – це наша справа: потрібно лишень замовити за телефоном фарбування фасаду! Україна, Architerra Group: з нами - до яскравого життя!

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.