Корчування садкiв

Щоб Ваша прибудинкова територія мала естетичний вигляд, іноді потрібно замовити корчування садків спеціальною будівельною технікою. Послуга стане у пригоді в наступних випадках:

  • старі дерева на ділянці, які потребують знесення;
  • необхідність перепланування садка;
  • аварійний стан або падіння дерева;
  • створення ландшафтної композиції, якій заважають існуючи дерева, кущі або пні.

Щоб процедура була виконана акуратно, чітко, ефективно, найкращим варіантом стане звернення по допомогу до фахівців. Компанія Architerra Group займається такою роботою і швидко очистить ділянку від зайвих дерев, кущів, коріння та інших рослин. Процедура виконується за допомогою екскаватора або трактора, якщо садок дозволить розгорнутися масивній техніці. У інших випадках використовується бензо- або електропила, яка зрізає верхню частину пня, що знаходиться понад землею. Такий спосіб є найдешевшим, але не підходить для тих, хто бажає розбити квітучу клумбу на місці колишнього дерева. Ще одна з ефективних мір – подрібнювач, який перетворює деревину на тирсу. Це екологічний та швидкий спосіб позбавитися зайвих елементів, створити рівну поверхню для майбутнього садка.

корчування садків Вінниця

Швидке та безпечне корчування з будівельною компанією Architerra Group

Що обрати – самостійне видалення пнів або замовити корчування садків (ціна обговорюється) у професіоналів? Це питання ставив собі кожен володар заміського будинку з ділянкою. Вибір цілком залежить від Вас, але ми вимушені попередити, що корчування самотужки зробити непросто, не пошкодивши навколишнє середовище.

Звернувшись до компанії Architerra Group, Ви не тільки зекономите власні сили, час, але й збережете екологію. Ми пропонуємо клієнтам наступні переваги:

  1. Безкоштовна оцінка ситуації на ділянці – наш спеціаліст приїде на місце та наочно зробить необхідні заміри, розрахунки.
  2. Демократична ціна – викорчувати непотрібні залишки в садку може дозволити собі кожен.
  3. Швидкі терміни виконання – ми не зволікаємо, щойно угода на надання послуги оформлена, бригада приступає до роботи.
  4. Жодних хвилювань – всі технічні та естетичні моменти ми беремо на себе, Вам потрібно тільки замовити корчування садків в Вінниці та насолоджуватись готовим результатом.

Співпрацюйте с тими, хто цінить Ваш час, побажання та економить гроші. Звертайтесь до компанії Architerra Group, щоб обладнати акуратний, красивий, стильний садок.

корчування садків Вінниця

Корчування садкiв.

Корчування садкiв.

Сертифіковані спеціалісти.

Сертифіковане обладнання.

Дотримання гарантійних термінів.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.