Корчування садкiв

Щоб Ваша ділянка мала потрібний вигляд, і використовувалась ефективно, іноді потрібно замовити корчування садків спеціальною будівельною технікою. Послуга стане у пригоді в наступних випадках:

  • необхідність зміни призначення використання ділянки, з садка на посівні площі;
  • розчистка ділянки яка довго пустувала, від дикої порослі, для цільового використання;
  • викорчовування старих, щоб можна насадити новий і ефективний сад;

Щоб процедура була виконана швидко, чітко, ефективно, найкращим варіантом стане звернення по допомогу до фахівців. Компанія Architerra Group займається такою роботою і швидко очистить ділянку від непотрібних дерев, кущів, коріння. Процедура корчування виконується за допомогою спеціально обладнаної техніки. Наступним кроком є утилізація коріння, стовбурів та гілля, для цього використовуєтьсяефективний подрібнювач, який перетворює деревину на тирсу. Це швидкий і що дуже важливо, екологічний спосіб позбавитися викорчуваного коріння, стовбурів, гілля, та звільнити ділянку для подальшого використання.

корчування садків Вінниця

Швидке та безпечне корчування з будівельною компанією Architerra Group

Що обрати – самостійне видалення пнів або замовити корчування садків (ціна обговорюється) у професіоналів? Це питання ставив собі кожен власник земельної ділянки, яку потрібно очистити від старих насаджень. Вибір цілком залежить від Вас, але ми вимушені попередити, що корчування самотужки зробити непросто, не пошкодивши навколишнє середовище.

Звернувшись до компанії Architerra Group, Ви не тільки зекономите власні сили, час, але й збережете екологію. Ми пропонуємо клієнтам наступні переваги:

  1. Безкоштовна оцінка ситуації на ділянці – наш спеціаліст приїде на місце та наочно зробить обстеження та розрахунки.
  2. Демократична ціна – викорчувати старий садок може дозволити собі кожен власник, який цінує час та кошти.
  3. Швидкі терміни виконання – ми не зволікаємо, щойно угода на надання послуги оформлена, бригада приступає до роботи.
  4. Жодних хвилювань – всі технічні та естетичні моменти ми беремо на себе, Вам потрібно тільки замовити корчування садків в Україні та насолоджуватись готовим результатом.

Співпрацюйте с тими, хто цінить Ваш час та економить гроші. Звертайтесь до компанії Architerra Group, щоб привести ділянку до ладу.

корчування садків Вінниця

Корчування садкiв.

Розліснення.

Утилізація деревини.

Вироблення ґрунту після корчування.

Професійні оператори техніки.

Професійна та сертифікованаспецтехніка.

Дотримання термінів.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.