Ландшафтні роботи

Дизайнерське оформлення садової ділянки – процес трудомісткий, витратний. Тому замовити ландшафтні роботи мають змогу тільки заможні власники заміських приватних котеджів. Саме така думка панує в українській спільноті. Будівельна компанія Architerra Group ладна спростувати цю інформацію та запропонувати недороге, якісне, естетичне оздоблення присадибної території на вигідних для власника умовах.

Ландшафтний дизайн - це

Що включає в себе поняття ландшафтного дизайну? Це комплекс робіт, серед яких є:

  1. проектування;
  2. земельні роботи;
  3. монтаж систем освітлення, автополиву;
  4. озеленення, благоустрій;
  5. посадка, догляд за рослинами;
  6. влаштування газонів (укладання рулонів або посів);
  7. декорування (бруковані доріжки, водойми, альпійські гірки, альтанки, клумби, садові меблі, скульптури тощо).

Замовнику доступний прайс-лист, де вказані ціни на ландшафтні роботи, аж до найдрібніших етапів. На відміну від більшості інших компаній, які пропонують облаштувати присадибну ділянку, Architerra Group має фіксовану вартість кожного пункту. Перед початком робіт замовник отримує повний кошторис, де розписані всі витрати, з можливістю корегувати вказану інформацію.

Істотну частку витрат, з яких складається вартість ландшафтних робіт (Вінниця), становлять проектувальні роботи. На відміну від будівництва, проект ландшафту не є обов’язковим, але він допомагає краще орієнтуватися в процесі, знаходити оптимальні рішення. Якщо Ви бажаєте, щоб ділянка виглядала привабливо, акуратно, красиво та автентично, рекомендуємо звернутися до справжніх професіоналів для замовлення повного спектру робіт з ландшафтного дизайну.

Чому саме Architerra Group?

В нашій компанії замовити ландшафтні роботи Вінниця має змогу на вигідних умовах. Завдяки широкому досвіду, постійному вдосконаленню вмінь, креативному мисленню та відповідальному ставленню до робочого процесу ми змогли заслужити високу репутацію та суцільно позитивні відгуки клієнтів.

Обираючи компанію, якій можна довірити перетворення звичайної ділянки на квітучий сад, варто враховувати низку факторів, серед яких швидкість, якість та вартість виконання. Компанія Architerra Group виграє по всіх трьох пунктах. У нас на ландшафтні роботи ціна найнижча серед провідних компаній регіону. При цьому інші фактори знаходяться на найвищому рівні.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.