Монтаж енергоефективних систем вентиляції

Яка ціна на монтаж енергоефективних систем вентиляції

Люди, які в усвідомленому віці жили в Радянському Союзу, напевно пам'ятають кричущі плакати з голослівними гаслами Івана Мічуріна «Ми не можемо чекати милостей від природи, взяти їх у неї - ось наше завдання».

На щастя часи без розумного споживання природних ресурсів пішли в минуле, але шкода, що вони завдали, на жаль, непоправної шкоди природі. Саме тому людство в усьому світі намагається переходити від енергетично витратних технологій до енергетично ефективних.

Допомогти зберегти природу і заощадити фінансові кошти вам допоможуть сучасні системи вентиляції. Наша компанія на професійному рівні здійснює монтаж енергоефективних систем вентиляції в Вінниці.

Монтаж енергоефективних вентиляційних систем у Вінниці від компанії Архітерра

У наших системах вентиляції використовуються вторинні теплові енергетичні ресурси, що в кінцевому результаті дає можливість зменшити витрати на експлуатацію та підтримку працездатності мережі.

Способи отримання вторинної енергії в системах вентилювання:

  • Передача теплого і холодного повітря припливним повітряним масам. Примітка, даний спосіб неможливий при використанні методу рециркуляції повітря.
  • Отримання тепла або холоду від технологічних промислових або домашніх установок.

Замовити монтаж енергоефективних систем вентиляції в Вінниці можна швидко просто, а головне безпечно через нашу спеціалізовану компанію. У нас не тільки передові технології, інноваційні системи, але і досвідчений штат професіоналів, який може продуктивною на високому рівні змонтувати систему будь-якої складності.

Види теплоутилізаторів, теплообмінників

Теплообмінники, які використовуються в системах вентиляції поділяються на наступні групи:

  • Пластинчасті
  • Роторні
  • Рекуперативні

Вартість монтажу енергоефективних систем вентиляції в Вінниці у нас найнижча. Нашими партнерами є провідні українські та європейські компанії, ми здійснюємо ремонтно-будівельні роботи швидко та в зазначені терміни, строго дотримуючись завіреного плану.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.