Монтаж водостоків та піддашків

Щоб дах будинку був естетичним з усіх боків, а кроквяні елементи надійно захищені, наприкінці покрівельних робіт проводиться монтаж піддашків – підшивка спеціальних звисів, які придають конструкції завершеності. Досить важливим пунктом кінцевих робіт також є внутрішній водостік, що його встановлення актуальне з таких приводів:

  • При сильних дощах з вітрами карнизи не захищають фасади будівлі від потрапляння вологи. Враховуючи, що вода негативно діє на більшість будматеріалів (цеглу, деревину, бетон, цементну штукатурку), достатньо важливо влаштувати монтаж внутрішніх водостоків для поліпшення ситуації.
  • Вода може потрапляти також в піщано-гравійну подушку під цоколем будинку, що з часом вкорочує термін служби фундаменту. Крім того, потрапляючи в підвальні приміщення, волога погіршує мікроклімат в приміщенні, провокує появлення цвілі, гниття.

Як правило, водостік монтується із підшивкою звисів, тому замовити монтаж піддашків Ви можете одночасно із водостоком. Звернення до різних підрядників в цьому випадку може призвести до непорозумінь між робітниками, тому варто довірити всі роботи єдиній будівельній компанії, яка доведе будівництво до логічного завершення. Architerra Group – саме така компанія!

Замовити монтаж водостоку та піддашків в компанії Architerra Group – надійно та ефективно

Щоб грамотно завершити покрівельні роботи, треба підійти до питання дуже відповідально. Якщо якісь невеликі роботи ще можна зробити самостійно якісно, то для інших потрібна тільки допомога професіоналів. Як правило, підрядники вимагають за такі роботи великі кошти, але тільки не в компанії Architerra Group. У нас на монтаж водостоків ціна цілком лояльна, а якість – на вищому рівні.

Робітники володіють сучасним обладнанням, мають великий досвід, постійно вдосконалюють свої вміння, тому гарантовано виконають роботу професійно. Кожен клієнт удостоюється індивідуального підходу. Ми завжди узгоджуємо із замовником деталі, тонкощі, нюанси, складаємо кошторис згідно фінансових можливостей. Нам довіряють, тому що на монтаж водостоків ціна (Вінниця) співвідноситься із якістю в найліпшій пропорції!

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.