Обслуговування всіх типів покрівель

Задля збереження ідеального стану покрівлі якомога довше необхідно не тільки регулярно перевіряти її на наявність дефектів, але й проводити різноманітні профілактичні заходи. Всі вони входять в загальну послугу обслуговування покрівлі, яку пропонує будівельна компанія Architerra Group.

Наші монтажники готові виконати будь-яку роботу по сервісному обслуговуванню даху, незалежно від того, хто займався його монтажем. Ми використовуємо сучасні технології, якісні матеріали, дотримуємось усіх правил безпеки при роботі на висоті. Кожен власник приватного будинку може замовити обслуговування покрівлі та бути впевненим, що робота буде виконана якісно. Architerra Group працює по всій території України, щоб зробити Ваші будинки більш комфортними, затишними, безпечними та теплими.

Що включає обслуговування будівлі?

Роботи по сервісному та ремонтному обслуговуванню даху мають на увазі наступні заходи:

  1. Прибирання снігу. Зазвичай снігова ковдра не накопичується на пофарбованій покрівлі в тому обсязі, щоб нашкодити будівлі та перевищити структурне навантаження. Але якщо все ж таки є необхідність прибрати сніг, робити це необхідно, залишаючи на поверхні мінімальний шар опадів для того, щоб не пошкодити покрівлю.
  2. Чищення. Дощ є природнім очисником металевої поверхні даху, але іноді покрівля потребує додаткових методів очищення. Наприклад, потрібно прибирати листя з водостічної системи, розжолобку та покрівлі. Вони можуть стати причиною корозії. Чищення від бруду проводиться м’якою щіткою та миючим засобом. Після завершення залишки засобу змиваються водою.
  3. Фарбування. Комплексне обслуговування покрівлі в Україні включає також і підфарбовування пошкоджених ділянок даху. При пошкоджені до шару ґрунтовки фарба наноситься одним шаром, при глибших пошкодженнях буде потрібен другий шар. Покрівлі з пологими скатами часто потребують фарбування країв карнизу задля запобігання утворення корозії.
  4. Щорічне обслуговування. Під час дії гарантії треба проводити ретельний огляд даху раз на 5 років, після її завершення – раз на 2 роки. Таким чином можна виявити проблеми перш ніж вони перейдуть в розряд важко вирішальних.

Будь-які види робіт з обслуговування покрівлі (Вінниця) компанія Architerra Group пропонує за помірною вартістю. Дзвоніть нам зараз та отримуйте кваліфіковану консультацію щодо будь-якого питання.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.