Оренда техніки

Оренда техніки

Багато видів робіт потребують використання спеціальної будівельної техніки: копальної, бурильної, підйомної та ін. Придбати всі одиниці необхідної спецтехніки можуть собі дозволити лише величезні будівельні корпорації, а для бізнесменів середньої та малої ланки працює оренда техніки в Вінниці від компанії Architerra. Взяти навантажувач або екскаватор в оренду можна також приватним особам для виконання разових робіт на садовій ділянці.

Які переваги надає оренда спецтехніки Вінниця

Якщо купувати обладнання нерентабельно, допоможе оренда спецтехніки (Вінниця) на гідних умовах. Проблеми, яких вдасться уникнути, користуючись обладнанням на правах оренди:

  • Утримання парку техніки. Це завжди великі гроші, капітальні вклади в ремонт, технічний огляд, витрати на обслуговуючий персонал та наявність місця зберігання.
  • Даремний простій. Невикористання техніки так само шкідливо для неї, як і надмірна експлуатація. Орендовані машини постійно знаходяться в роботі та не простоюють більше, ніж це потрібно.
  • Штат операторів. Здійснюється оренда спецтехніки з оператором (Вінниця), що виключає необхідність наймати додаткового спеціаліста та платити йому гроші. Наші машиністи кваліфіковані та знають, як поводитися з технікою.
  • Ремонт та технічний стан. Навіть якісні машини час-від-часу потребують ремонту. Орендна компанія всі витрати на ремонтні роботи бере на себе, надаючи клієнту справно працюючі машини. Оренда спецтехніки (Вінниця) – ціна безпечного користування якісними машинами. Також власник несе відповідальність за страхування, огляд обладнання.

оренда спецтехніки

Послуги оренди спецтехніки Вінниця від компанії Architerra

Уклавши договір оренди з Architerra, клієнт може розраховувати на користування сучасними машинами для виконання будь-яких робіт. В нашому парку є фронтальний навантажувач, екскаватор з водіями-операторами з багатим досвідом роботи.

Як замовити спецтехніку?

Щоб замовити послуги оренди спецтехніки, Вінниця має зателефонувати нам за вказаними на сайте телефонами. Вартість та умови використання залежать від об’єму робіт, їх  повідомляємо додатково.

Пропонуємо в оренду спецтехніку з операторами: - Навантажувач фронтальний LIBHERR LR 631B, на гусеничному ходу, з ковшом 2,1м.куб., вага навантажувача 17,2тони. - Екскаватор O&K RH8, на гусеничному ходу, з ковшом 1,4м.куб., вага екскаватора 23тони. Виконуємо усі види робіт вказаною спецтехнікою.

Оренда техніки

Професійні оператори техніки.

Професійна та сертифікована спецтехніка.

Дотримання термінів.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.