Організація додаткового поверху в горищних приміщеннях

Реконструкція горища в мансарду є поширеною практикою значного розширювання житлової або комерційної зони – залежно від призначення будівлі, що виключає будівництво додаткових площ та збільшення споруди. Власники котеджів, квартир на останньому поверсі багатоквартирних комплексів, підприємці користуються можливостями зміни призначення таких приміщень, особливо за наявністю досить малої земельної ділянки або технічної неможливості побудувати прибудову. До того ж, наявність полібної конструкції значно збільшує вартість житлового фонду!

Потрібна фахова організація додаткового поверху в горищних приміщеннях? Компанія Architerra Group забезпечить проведення якісного переобладнання будь-якого горища з юридичним та технічним оформленням кейсу необхідної документації. Слід пам’ятати про наявність випадків, що унеможливлюють бажану перебудову, а самостійне, непрофесійне виконання достатньо складних робіт можуть нанести значних збитків та пошкоджень будівлі! Зверніться до професіоналів та забезпечте якісне, офіційно затверджене та фахово проведене переобладнання горища.

Реконструкція горищних приміщень в Вінниці: сучасно та вигідно

Гостра нестача приміщень у мегаполісах та, іноді, й у приватному секторі породжує гостре питання: чи можлива реконструкція горищних приміщень в Вінниці? Для Архітерра Гроуп немає неможливих завдань! Виключно індивідуальний підхід до кожного випадку, розробка суто ексклюзивних проектів, безпека та безумовна якість: від проведення початкової експертизи та необхідних узгоджень до остаточного облаштування теплої та затишної мансарди від професіоналів. Цілковито у площині діючого законодавства, із залученням сучасних, високоякісних технологій підготовки кривлі та матеріалів для внутрішнього облаштування, урахування та мінімізація навантажень додаткових конструкцій: лише фаховий підхід та відповідальність виконавця забезпечать безпеку не лише господаря, а й інших мешканців будинку!

Нашу команду, коли необхідно будівництво мансарди Вінниця радить, бо ми гарантуємо:

  • професійну розробку проекту та оформлення необхідних дозволів;
  • швидке, безпечне виконання робіт;
  • надійність результату без шкоди будівлі;
  • естетичність зовнішнього вигляду, що викликає дисонансу з іншими об’єктами архітектури;
  • доступний та вигідний кошторис.

Замовляйте від Architerra Group будівництво мансарди ціна та беззаперечна якість задовольняють: користуйтеся послугами найкращих фахівців!

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.