Заміна перекреття

Основними, головними і несучими конструкціями в будинку є стіни, фундамент і перекриття. На них стоїть весь будинок, вони його основа і опора. Навантаження, яку відчувають ці елементи, може бути колосальним. Але якщо перші дві конструкції навіть при сильному навантаженні майже не піддаються зовнішнім впливам, то третя «страждає» набагато більше, тому заміна перекриття в будівлі (Вінниця) - це досить часта практика.

Коли проводиться заміна перекриття в приміщенні (Вінниця)

Загалом, будинок або адміністративна будівля можуть виглядати ще дуже пристойно. Міцні стіни, надійний фундамент, цілий дах, але жити чи працювати в ньому вже небезпечно. В чому справа? У тому, що потрібна заміна перекриттів (Вінниця). З чим це може бути пов'язано:

  • Знос матеріалу - в деяких будинках, навіть зведених з цегли, перекриття між поверхами робили дерев'яні. Цей матеріал дуже міцний і надійний, але не вічний. Особливо якщо на нього були негативні впливи;
  • Інтенсивна експлуатація - одна справа приватний особняк, де на другий поверх, а тим більше на горище піднімаються рідко, і навантаження на цей елемент майже немає. Інша справа офісна будівля, багатоквартирний будинок або адміністративна будівля. По ним кожен день ходять десятки, якщо не сотні людей, бігають діти, на перекриття тиснуть меблі, сантехніка, міжкімнатні перегородки. Тож не дивно, що замовити заміну перекриття в приміщенні (Вінниця), доведеться раніше, ніж капітальний ремонт стін;
  • Аварійні ситуації - потоп, пожежа. Від таких неприємностей, в першу чергу, страждають саме перегородка між поверхами. Якщо їх не відремонтувати, зміцнити або навіть замінити, всі, хто будуть знаходитися в будівлі, не будуть у безпеці.

Рішення про заміну перекриттів може приймати тільки професіонал. Якщо будинок досить старий і його експлуатаційний термін закінчується, в такому дорогому і трудомісткому заході, як реконструкція (заміна), перекриття в будові на замовлення (Вінниця) немає сенсу.

Замовити заміну перекриття в приміщенні (Вінниця)

Заміна перекриттів між поверхами - це не просто вид ремонтних робіт. Це відповідальність за кожну дію, за кожен використаний матеріал. Будь який недолік або промах може коштувати надто дорого, і мова зараз не про грошові знаки. Тому замовляти заміну перекриттів можна тільки у справжніх професіоналів. Таких, як компанія Architerra Group.

Досвідчена команда, сучасна технічна база, робота тільки з перевіреними постачальниками матеріалів - це гарантія якісно виконаної роботи.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.