Перепланування приміщень

Перепланування приміщень

Кожна людина прагне зробити свій дім більш комфортним для життя. І добре, коли є можливість на початку спланувати його так, як забажається. Але дозволити собі таку розкіш можуть тільки власники земельних ділянок під будівництво приватних котеджів. А що робити тим, хто бажає жити у квартирі чи купив будинок із вже існуючим плануванням? Вихід є, і це – перепланування приміщень, яким займається будівельна компанія Architerra Group.

Перепланування – втілення власних мрій в існуючому просторі

перепланування приміщень

На шляху до ідеального житла невдале планування є однією з найсерйозніших перепон. Завеликий коридор та замала вітальня, спальня неправильної форми, непотрібна комірчина поряд із крихітним санвузлом, незручне розташування вікон, дверних отворів – із цими реаліями кожен день стискаються новоспечені власники нерухомості. Іншими словами, стандартне планування далеко не завжди відповідає потребам людей, тому вони намагаються самотужки змінити конфігурацію приміщень. Але це може причинити масу неприємностей – починаючи із законодавчих і завершуючи реальною небезпекою обвалення стель, стін. Особливо це стосується квартир, але перепланування приватного будинку самостійно також завдання небезпечне.

На законодавчому рівні закріплена постанова, яка рахує елементами перепланування:

перепланування приміщень
  • розбирання, перенесення міжкімнатних перегородок;
  • переустаткування тамбурів;
  • влаштування, перенесення дверних отворів;
  • прибудова балконів на перших поверхах.

Слід враховувати, що знесення, утворення прорізів та проведення інших маніпуляцій з несучими конструкціями категорично заборонено! Якщо Ви знайомі з усіма нюансами справи, самостійне перепланування не завдасть шкоди. Але більшість громадян не має бажання, часу вникати в законодавчі постулати. І компанія Architerra Group працює саме для них.

Фахівці будівельної компанії грамотно, надійно та безпечно проведуть перепланування квартири, котеджу, нежитлового приміщення, дотримуючись всіх норм, не порушуючи цілісність несучих конструкцій, оптимізуючи конфігурацію найліпшим чином. З Вашого боку потрібне тільки замовлення послуги та визначення пріоритетного напрямку дії – а далі ми самостійно вирішимо всі питання!

Якщо планування Вашої оселі є некомфортним, не слід терпіти незручності у власному житлі. Звертайтесь по допомогу до Architerra Group – ми продемонструємо Вам, що таке справжній комфорт!

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.