Проектування котеджів

Проектування котеджа для будівництва Вінниця замовляє досить часто: люди дедалі більше цінують затишок та комфорт. Професіонали компанії «Архітерра Груп» мають величезний досвід будівничих робіт. Забезпечуємо не лише креслення, але й супровідну документацію та прорахунок необхідних матеріалів. Першочергово фахівці виїжджають на об’єкт для оцінки географічного розташування ділянки та здійснення замірів.

Професійне проектування котеджів в Вінниці: ціна та головні етапи

Вартість послуг фахівців варіюється залежно від складності завдання. Процес здійснюється в кілька етапів, і кожен з них важливий по своєму. Є різні види проект-робіт, які важливі в будь-якому разі. Нижче перерахуємо їх для повного розуміння.

  1. Архітектурні – проектний документ готується в першу чергу для отримання дозволу на спорудження будівлі. Тут зазначаються вихідні дані, необхідні для підготовки всіх розділів проектної документації. Даний крок зазвичай передбачає розробку 3D-моделі споруди, точне визначення її параметрів. Здебільшого спеціалісти пропонують клієнту два-три варіанти і він обирай оптимальний для себе.
  2. Конструктивні – продумується утеплення та робиться тепловий розрахунок зовнішніх стін. Обирається утеплювач, розраховується цокольні та міжповерхові перекриття (монолітні чи збірні). В цей блок проектувальної роботи входить також оцінка даху та будматеріалів, які забезпечать його міцність.
  3. Розробка плану інженерних систем – сюди входять заходи із забезпечення вентиляції, опалення, каналізації та енергозабезпечення.

Замовити проект котеджа Вінниця може будь-який – талановиті працівники не пасують перед труднощами і втілюють навіть найсміливіші ідеї.

Скільки часу потребує складання проекту котеджа в Вінниці?

Якщо купити будівельний проект котеджа Вінниця вирішує у нас, то отримує результат в найкоротші терміни. Час виконання індивідуальний для кожного замовника – але робимо все, щоб не затягувати, адже розуміємо, що час – це гроші. Маємо доволі широкий штат, працюємо з кількома замовленнями паралельно.

Розробка проектів котеджа, ціна якої залежить від побажань власника, не буває миттєвою справою. Але й чекати місяцями ми не змушуємо. Після всіх підрахунків встановлюємо часові рамки і в 100% випадків здаємо готові об’єкти вчасно.

Розробка будівельних проектів котеджа, Вінниця: ціна, виправдана якістю

Завдяки постійному контролю, можемо гарантувати надійність та довговічність конструкцій, які проектуємо. Будівничим не потрібно замислюватися над організаційними питаннями – достатньо просто виконувати всі рекомендації. Саме тому багато наших замовників повертаються неодноразово, перетворюючись на постійних клієнтів.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.