Реконструкція вимощення

Бетонне мощення необхідне біля кожного будинку, за винятком тих будівель, які стоять на сухому, грунті, що не підмивається водою або на стовбчатій основі. Реконструкція вимощення – це комплекс робіт по зміцненню та відновленню бетонної смуги навколо будинку з метою надання йому первинних властивостей. Виконана майстрами робота гарантує тривалий термін експлуатації та високу якість виробу.

Що являє собою реконструкція вимощення навколо фундаменту будівель, Вінниця

Згодом бетонний виріб втрачає свою міцність, матеріал руйнується, а шари підкладеного матеріалу просідають. Як результат, з'являються тріщини, крізь надтріснутий та продірявлений бетон проникає вода при таненні снігу, випадання опадів – все це підмиває грунт біля фундаменту, а також може стати причиною порушення структури стін. Щоб стіни не просіли, не покрилися згодом тріщинами, необхідно зміцнити пошкоджене водонепроникне покриття біля домівки. Відновлюючі роботи саме покликані відновити напівзруйновану бетонну основу, щоб надати їй естетичний зовнішній вигляд та повернути втрачені функції.

Заміна вимощення, ціна Вінниця

Якщо покриття повністю зруйноване, потрібна повна його заміна, вартість при цьому залежить від особливостей/ об’єму роботи. Виріб буває різної ширини, тому цінник різниться на кожному конкретному об'єкті. Крім того, воно складається з кількох матеріалів – під нього настилають шарами глину, пісок, гравій, щебінь та ін. Функція цього «многошарового пирога» – захист мощення, а також тепло- й гідроізоляція стін та фундаменту від руйнівного впливу низьких температур. Покриттям може служити асфальт, монолітний або плитковий бетон, камінь та ін.

Наприклад, заміна вимощення навколо будівлі (Вінниця) може здійснюватися за допомогою бетонного розчину. Тоді подушка під бетонною стрічкою буде складатися з шару піску (пролитого водою та утрамбованого) і гравію, а при укладанні кругляка – з шару м'ятої глини на дні траншеї, гравію та товстої піщаної подушки, куди будуть вдавлюватися камені. В залежності від того, на якому грунті збудований дім, якого розміру виноси карнизних звисів даху, розраховують ширину замощення, але не менше 100 см.

Реконструкція вимощення, ціна Вінниця

У нашій компанії фахівцями виконується відновлення замощення. Також наші співробітники швидко, якісно проведуть заміну, зміцнять основу та покриття, убезпечать фундамент та стіни від шкідливого впливу вологи, морозів, розмиття.
  • Вигідна ціна.
  • Власний парк спеціалізоване техніки.
  • Досвідчений штат співробітників.
  • Висока якість.
  • 100% результат та безпека.
Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.