Ремонт покрівель всіх типів

Поточний та капітальний ремонт покрівлі – один із головних напрямків діяльності компанії Architerra Group. Вже багато років ми виконуємо покрівельні роботи в Вінниці та інших регіонах України по будь-яких типах покрівлі, використовуючи увесь спектр сучасного обладнання.

Покрівля оберігає будівлю від всіляких атмосферних опадів. Це дуже важливий елемент споруди, бо від неї повністю залежить її довговічність, зовнішній вигляд та функціональні властивості матеріалів. При будівництві покрівельні роботи займають до 15% загального бюджету робіт. І саме від якості облаштування даху залежить, чи не збільшаться ці витрати в процесі експлуатації будівлі.

Сучасні ціни на покрівельні роботи формуються з урахуванням складності процесу не тільки з технічної точки зору, але й з міркування підвищених вимог до техніки безпеки. Самостійно дуже складно провести цей етап будівництва грамотно, теж стосується і проведення ремонтних робіт щодо поновлення покрівельного матеріалу чи інших послуг.

Що включають ремонтні покрівельні роботи?

Існує декілька причин, за котрими може знадобитися ремонт покрівлі – ціна робіт залежить саме від цього.

  • Стара та несучасна покрівля. Дах виглядає старим, фарба тьмяною, вицвілою. Це питання може вирішуватись простим миттям, але велика ймовірність, що покрівля потребує ремонту.
  • Покрівля потребує постійного обслуговування. Є нормою чистити та перевіряти дах двічі на рік. Якщо це треба робити частіше, краще звернутись до фахівців.
  • Протікає, накопичує вологу. Наявність слідів вологи на внутрішніх або зовнішніх поверхнях будівлі – привід терміновий ремонт покрівлі (Вінниця) замовити, доки будівля не постраждала більше від опадів.
  • Покращення теплоізоляції. Бурульки, звисаючи зі скатів даху при тому, що сніг на ньому підтанув, сигналізують про необхідність покращення теплозберігаючих властивостей даху.
  • Небезпечне обслуговування. Задля безпеки хазяїв житла дах облаштовується покрівельними містками, снігозатримувачами, драбинами та іншими елементами, покликаними спростити та убезпечити роботи на даху. Для встановлення даних елементів потрібно звернутись до професіоналів.

Якщо Вас турбує одна з вищенаведених причин чи якась інша неполадка, спішіть замовити ремонт покрівлі – Вінниця може довірити таку відповідальну місію компанії Architerra Group.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.