Ремонт та реконструкція балконів і лоджій

Ремонт балконів і лоджій

Модна і дуже практична тенденція останніх років - повноцінне використання балкона, як додаткового простору. Перетворити квадратні метри балкона або лоджії з захаращеної комори в затишну і красиву кімнату не так просто. Ремонт лоджій і балконів на замовлення (Вінниця) - це цілий комплекс робіт, який краще довірити професіоналам. Ми не просто приведемо цю площу в порядок, ми зробимо її повноцінним житловим простором.

Ремонт лоджій і балконів під ключ (Вінниця): дива перетворення

У малогабаритних квартирах використання балкона, як додаткової житлової площі - це необхідність, а не данина моді. Але в будинках, які були побудовані ще в минулому столітті за чеським проектом, або в так званих «хрущовках» ремонт балконів і реконструкція лоджій на замовлення (Вінниця) - це цілий комплекс робіт. Він в себе може включати:

  • Розширення площі;
  • Засклення;
  • Об’єднання  з сусіднім приміщенням;
  • Оздоблення, обшивка зовні і внутрішньої сторони;
  • Утеплення;
  • Гідроізоляція;
  •  Проведення електрики.

Кожен ремонт може складатися з різних етапів, все залежить від того, що саме хоче отримати замовник в результаті. Ремонт під ключ також може на завершальному етапі включати в себе навіть створення індивідуальних вбудованих меблів і її установку.

Якщо вас цікавить, скільки коштує реконструкція балконів і лоджій (Вінниця), ціна формується залежно від обсягу робіт і використаних матеріалів.

Ремонт балконів: ціна (Вінниця), терміни, проекти

Фахівці нашої компанії можуть самі розробити дизайн вашего балкона. Вони можуть перетворити кілька квадратних метрів в затишний кабінет, куточок для відпочинку, бібліотеку або навіть дитячу ігрову зону. Над кожним проектом дизайнер буде працювати індивідуально, щоб він максимально відповідав вимогам замовника.

Нас запитують, чи можна зробити ремонт на балконі своїми руками. Фахівці стверджують, що без професіонала вам не обійтися. Будь який прорахунок або неточне дотримання технології, наприклад гідроізоляції, може звести до нуля всі старання і гроші на матеріали виявляться витраченими даремно.

Звернення в компанію ARCHITERRA GROUP допоможе вам уникнути багатьох проблем. Ви навіть не встигнете помітити, як ваш балкон перетворився в зручну і красиву кімнату, яка в невеликій квартирі буде справжнім подарунком для її жителів.

Телефонуйте зараз, послуга дуже затребувана, встигніть замовити ремонт балкона!

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.