Розумний будинок - системи автоматизації будівель

Сьогодні система автоматики «Розумний будинок» є одним з найактуальніших світових трендів домашнього господарства. Що може бути кращим за домівку, яка здатна жити своїм життям, допомагаючи господареві у всьому – від регуляції освітлення до інтелектуальної системи охорони? В Європі та Америці нововведення вже встигли оцінити більш ніж 10% населення, а в Україні системи автоматизації будівель тільки набирають популярність. Але якщо ще кілька років тому дозволити собі розумного помічника могли лише одиниці, сьогодні це стає доступнішим, насамперед, за рахунок можливості регулювання «здібностей» системи. Кожен господар має сам обрати собі інтелектуального технічного помічника, який зробить помешкання більш комфортним, зручним.

Пристрій «Розумний будинок» підходить для експлуатації в приватних будинках та квартирах, особливо з великою площею. Він дозволяє значно зменшити витрати на електроенергіє, опалення, що позитивно відіб’ється на бюджеті господарів. В цілому, система окупається приблизно за 10 років, тому інтелектуального помічника можна назвати перспективною інвестицією у майбутнє.

системи автоматики розумний будинок

Інтелект в інтер’єрі: плюси та мінуси встановлення

Система штучного інтелекту у рамках будівлі являє собою набір датчиків, здатних реагувати на різноманітні подразники. Кліматичні пристрої є чутливими до температури, вологості, світлові – до часу доби, руху та обсягу – до присутності людей у приміщенні. Кількість та функціонал датчиків регулює проект розумного будинку, складений заздалегідь фірмою-встановлювачем. Можна запрограмувати систему на підтримання комфортної температури в кожній кімнаті, нагріву води до певного значення, ввімкнення світла в потрібний час. Управляється помічник за допомогою єдиного пульта: сигнал поступає на монітор, розташований в домі, і підключається до смартфонів господарів. Таким чином, налаштування та функції системи контролюються віддалено. Це дуже просто та зручно!

Головна перевага, яку пропонує смарт-будинок – економічна користь. Налаштування обігріву тільки на житлові кімнати, вимкнення світла після 5 хвилин відсутності, підігрів води до певної температури допоможуть зекономити кошти на оплаті рахунків за комунальні послуги. В середньому інтелектуальний будинок скорочує витрати освітлення та кліматичних систем на 60%, обігрів котеджу – до 50%, управління жалюзі – до 40%.

системи автоматизації будівель

Обов’язковим елементом системи завжди є сигналізація, захист будинку та майна – одна з головних цілей розумного електронного помічника. Рівень захисту можна обрати самостійно. В разі виникнення небезпеки власник будинку моментально дізнається про порушення та зможе вжити відповідних ситуації заходів.

Один із очевидних мінусів, які отримує система «Розумний дім» - ціна, завелика для основної маси українців. Встановлення та обслуговування пристроїв коштує недешево, але подібні витрати з лихвою компенсуються справною багатолітньою експлуатацією, підвищеним рівнем комфорту, економією часу, ресурсів, фінансів у майбутньому.

Де замовити систему розумного будинку в Вінниці?

Замислювати електронне управління необхідно ще на стадії планування ремонту. Крім датчиків, система складається з великої кількості дротів, які потрібно естетично і надійно приховати. Кожен проект створюється під індивідуальні запити, встановлюється фахівцями, маючими відповідні сертифікати. Для встановлення системи «Розумний будинок» Вінниця може звернутися до компанії Architerra Group. Ми займаємось інтелектуальними помічниками вже не перший рік, тож маємо потрібний досвід, високий кваліфікаційний рівень, сертифікацію KNX, все необхідне обладнання для забезпечення житла електронним розумом.

Щоб детальніше дізнатися за нюанси системи, дзвоніть менеджерам компанії за вказаними телефонами. Ми працюємо, щоб зробити Ваше життя комфортнішим, зручнішим, приємнішим. Замовляйте «Розумний дім» (проект) за вигідною ціною саме зараз!

системи автоматизації будівель розумний будинок
Наші партнери