Шпаклювання фасаду

Переважна більшість новозбудованих або якісно відремонтованих будівель, що мають житлове та загальне призначення, на останніх етапах робіт оздоблюються за технологією, що має назву шпаклювання фасаду. За умови високої якості придбаного матеріалу, шпаклювальна суміш додає зовнішній поверхні стін будинку значної стійкості до атмосферних явищ та витримує значні морози, рясні дощі та дію сонячного ультрафіолету.

Але дуже важливою умовою надійності на довгий час та збереження потрібних властивостей є проведення попереднього підготовчого етапу, насамперед вирівнювання стін та видалення старого покриття. Довірити цю відповідальну справу та замовити шпаклювання фасаду Вінниця радить експертам Architerra Group! Компанія виконає повний комплекс підготовчих та основних робіт, використовуючи найкращі матеріали всесвітньо відомих виробників, надасть довготривалу гарантію збереження експлуатаційних якостей.

Шпаклювання фасаду: що треба знати?

Зважаючи на значну роль оздоблення зовнішньої поверхні стін у наданні потрібних якостей будівлі для подальшого комфортного життя майбутніх власників, має значення сумлінне виконання технологічного процесу, кінцевим етапом якого є якісно нанесена фасадна шпаклівка. Вінниця зі зростанням будівництва потребує по-справжньому професійно виконаних робіт даного типу, що включають в себе:

  • обробка стін ґрунтувальною сумішшю глибокого проникнення;
  • монтаж пінопластового або полістиролового утеплювача;
  • первинне шпаклювання стартовою сумішшю;
  • одночасне армування штукатурною сіткою зі скловолокна, що вирівнює поверхню та значно зменшує витрати основного матеріалу.

Не слід намагатися виключати етапи підготовчих робіт: звісно, у якості штукатурки можливе використання «фінішних» сумішей, але це призведе до значного збільшення витрат. Зверніться до справжніх професіоналів Architerra Group, щоб замовити шпаклювання фасаду. Ціна помилки у разі неякісно виконаних робіт маловідомими та безвідповідальними «фірмочками» зросте у рази – зробіть все одразу правильно, якісно та з гарантією від експертів!

Фасадна шпаклівка: Вінниця обирає найкраще!

Ваша мрія – безпечний та комфортний будинок? Від фундаменту до останнього гвіздочка – усе має бути ідеальним: робіть розумний вибір серед виконувачів робіт на кожному етпі будівництва. Професійне та високоякісне шпаклювання фасаду! Вінниця, Architerra Group – мрії повинні здійснюватися!

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.