Стяжка тріщин і реконструкція цегляної кладки

Якщо хтось володіє старою спорудою, то рано чи пізно йому знадобиться замислитися про покращення стану стін та реконструкцію споруди. Хтось обирає більш простий варіант – просто продати нерухомість у тому стані, яка вона є, хоча стяжка тріщин і реконструкція цегляної кладки Вінниця можуть значно покращити зовнішній вигляд та навіть відновити старовинну будівельну споруду для подальшої експлуатація.

Детальніше про стяжку тріщин і реконструкцію цегляної кладки

Проблеми з цеглою та старими стінами – це класична причина, чому власники нерухомості звертаються за допомогою до спеціалістів. Як правило, невелика реконструкція може додати десь 10-30 років до загальної експлуатації.

Професійні послуги з покращення зовнішнього вигляду конструкції можуть бути косметичними або капітальними. У першому випадку потенційний клієнт вирішує замовити стяжку тріщин у будівлі (Вінниця) для того, щоб візуально приховати недоліки. Капітальні ремонтні роботи потребують планування. Потому професіонали додатково будуть обробляти споруду спеціальними матеріалами, шпаклювати та наносити дизайн. Якщо розглядати цегляну кладку, то згодом через температурні перепади, підвищену вологість вона вимивається, втрачає свою міцність, тому кожні 10-15 років рекомендується оновлювати її.

Етапи проведення робіт

Спочатку спеціалісти проводять оцінку майданчика та підраховують фінанси, час, який необхідно витратити на виконання процесів. Також складається технічна документація, де прописуються аспекти з будівництва та безпеки виконавців.

Основні етапи:

  • аналіз об’єкта;
  • оцінка стін та цегляної кладки;
  • розробка проєкту;
  • виконання стяжки стін та реконструкції кладки.

Замовник має повне право вказувати на недоліки та просити виправити дефекти, якщо виконавці припустилися помилки.

Де замовити послугу?

У нашій компанії можна замовити реконструкцію цегляної кладки в будівлі (Вінниця), а також домовитися про виконання професійної стяжки тріщин. Ми зробимо все у найкращому вигляді та подбаємо про те, щоб робота була виконана у дедлайн, який встановлює замовник. Кожне замовлення потенційного клієнта розглядається індивідуально. У нас на ремонт тріщин у цегляній кладці ціна (Вінниця) встановлена дуже доступна. Під час першої консультації називаємо приблизну  вартість послуг.

  • Вигідна ціна.
  • Власний парк спеціалізоване техніки.
  • Досвідчений штат співробітників.
  • Висока якість.
  • 100% результат та безпека.
Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.