Тріска паливна

ЩО ТАКЕ ТРІСКА? ЯКІ Є ВИДИ ТРІСКИ

Тріска (рос. – щепа, англ. – woodchips) — це подрібнена механічним способом до певного розміру (фракції) деревина.

Залежно від типу та якості сировини виділяють 3 основні види тріски:

 • Тріска технологічна має найвищі вимоги щодо якості, зольності, розміру фракції та породи деревини. Технологічна тріска використовується як сировина для виробництва деревних плит, таких як ДСП, ДВП, УСБ, а також як основна сировина для виробництва целюлози та паперу. З усіх видів тріски собівартість тріски технологічної найвища. Технологічну тріску виготовляють здебільшого із сортової деревини, до якої не входять сучки, пні, коріння та інші відходи лісової промисловості. Залежно від виду виробництва, технологічна тріска може мати обмеження вихідної деревини за породою дерева.
 • Тріска паливна використовується для виробництва теплової та електричної енергії, а також для виробництва пресованого твердого палива (брикети, пелети тощо). Державних стандартів для паливної тріски не існує. Розміри фракції та кількість сторонніх домішок для паливної тріски вказується виробником опалювального обладнання. Основні вимоги до паливної тріски — це певний розмір фракції, теплота згоряння, зольність, а також відсутність гнилі. Найчастіше паливна тріска виробляється з відходів лісової переробки та відходів шпонового виробництва, а також дров.
 • Тріска зелена є по суті тріскою паливною і також використовується для виробництва теплової та електричної енергії, проте категорично не підходить для виробництва пресованого твердого палива (брикети, пелети тощо), оскільки в зеленій трісці допускається наявність листя, хвойних голок і кінчиків гілок. Тріска зелена виробляється з відходів лісозаготівлі та очищення придорожніх територій, садових господарств тощо. З усіх видів тріски собівартість тріски зеленої найнижча. В Україні цей вид тріски не дуже затребуваний через велику зольність і велику вологість.

Наша компанія “АРХІТЕРРА ГРУП”, спеціалізується на виробництві та реалізації паливної тріски високої якості з відходів переробки деревини обрізків, дров, деревина, яка отримується під час розліснення територій.

Паливна тріска — це найбільш стабільний енергоносій із паливних видів сировини, що має такі переваги порівняно з іншими видами біопалива:

 • Виробництво на протязі усього року, оскільки лісозаготівля, лісопереробка та розліснення здійснюється на протязі усього року;
 • Достатня кількість сировини, так як наша компанія працює на території всієї України;
 • Відносно не складна технології виробничого процесу;
 • Відсоток вмісту золи, доволі таки низький, біля 3%.

Сьогодні паливна тріска вважається найбільш екологічно чистим видом біопалива. Під час спалювання тріски викид вуглекислого газу (СО2) в атмосферу дорівнює кількості, яку поглинула рослина вуглекислого газу за час свого зростання.

Класифікація розмірів паливної тріски

 

Назва фракції

 

Максимальний розмір часток, %

Максимально допустиме значення

< 4 %

< 20 %

(60 ÷ 100) %

< 20%

Обхват, см2

Довжина, см

G20

< 1 мм

(1 ÷ 3) мм

(2 ÷ 12) мм

> 12 мм

2

5,5

G30

< 1 мм

(1 ÷ 3) мм

(3 ÷ 16) мм

> 16 мм

3

8,5

G50

< 1 мм

(1 ÷ 6) мм

(6 ÷ 32) мм

> 32 мм

5

12

G100

< 1 мм

(1 ÷ 11) мм

(11 ÷ 63) мм

> 63 мм

10

25

ВОЛОГІСТЬ ТРІСКИ

Наша компанія “АРХІТЕРРА ГРУП”, реалізує паливну тріску з вологістю від 10 до 60%. Вологість тріски — це один з важливих показників, під час формування вартості, оскільки чим сухіша тріска, тим більшу вона має енергетичну цінність, а для цього потрібно особливі умови і виробництва і зберігання.

Хочеться звернути Вашу увагу, що при потребі, з метою запобігання самозаймання наша компанія виготовляє паливну тріску із заздалегідь висушеної сировини (вологість 10-15%) і здійснює зберігання в спеціалізованих складах, де відбувається додаткове продування повітрям. У наслідок цього, унеможливлюється процес окислення смолистих речовин деревини, а також процес запрівання та самозаймання тріски.

Класифікація тріски залежно від вологості

Клас

Вологість, % (відносна)

Значення

W20

< 20

Тріска повітряного сушіння

W30

20 ÷ 30

Тріска, що зберігається під накритим складом

W35

30 ÷ 35

Тріска, що зберігається під частково під накритим складом

W40

35 ÷ 40

Тріска волога, одразу збез сушіння

W50

40 ÷ 50

Тріска зелена, вироблена в період сокоруху в деревині

ЗОЛЬНІСТЬ ТРІСКИ

Зольність тріски — це так званий “вогнетривкий залишок”, а саме вміст у паливній трісці мінеральних речовин, які залишаються після повного згоряння цієї самої тріски. Зола є небажаною частиною не тільки деревної тріски, а й будь-якого виду палива, оскільки знижує вміст горючих елементів і ускладнює експлуатацію топкових пристроїв. Ми пропонуємо нашим клієнтам паливну тріску з мінімальним вмістом золи.

Класифікація тріски залежно від зольності

Клас

Кількість золи від маси палива, %

Визначення кількості золи

А1

< 1

Низька зольність

А2

> 1

Висока зольність

Відповіді на найпоширеніші питання про Тріску паливну

 1. Як виготовляється паливна тріска від виробника Вінниця?
Для виробництва паливного біоматеріалу використовується спеціальне обладнання у вигляді рубальних та дробильних машин. На автоматизованих верстатах дрова дробляться до отримання потрібної фракції. Сировиною служать насамперед стовбури дерев, які були пошкоджені при негоді, гілки та товсті сучки. Використовуються також відходи, що залишаються під час виготовлення дерев'яних виробів, у будівництві, деревообробній промисловості.
 1. Для яких цілей можна купити тріску паливну в Вінницькій області?
Деревина є на сьогодні найпоширенішим і найдоступнішим видом палива. Для отримання тепла використовуються дрова, брикети, також тріска. Популярність вона набула завдяки універсальності, оскільки через свої невеликі розміри, може використовуватися в будь-яких видах обладнання. Шляхом спалювання дрібних деревних частинок утворюється тепло, яке може обігрівати житлове, офісне або виробниче приміщення. Тріска сумісна з котлами, камінами, промисловими печами. Вона може виготовлятися незалежно від сезону, має нижчу вартість ніж альтернативні види палива, та інші переваги. Використовується не лише для утворення теплової енергії. Годиться паливна тріска Вінниця купити для виготовлення целюлози, плит з деревини. Частинки переробленого дерева купують для особистих та виробничих потреб.
 1. Які переваги має паливна тріска?
Насамперед деревина це екологічно чистий, безпечний для навколишнього середовища матеріал, який при згорянні не виділяє шкідливих речовин. Опалення паливною тріскою має й інші плюси.
 • Добре та швидко розгоряється.
 • Не забиває опалювальне обладнання сажею.
 • Простота та зручність експлуатації.
 • Не потрібні додаткові процеси заготівлі завдяки невеликим розмірам частинок.
 • Є можливість купити паливну тріску в Вінниці дешево, не переплачуючи за обробку та доставку, якщо звернутися до компанії Architerra Group.
 • Низька щільність.
 • Мінімальний вміст золи.
 • Якісно генерує теплову та електричну енергію.
 • Має практичність, оскільки отриманий від згоряння попіл можна використовувати для добрива.
 1. Чи є особливі вимоги щодо вибору паливної тріски?
Вибираючи природний енергоносій, звертайте увагу на низку параметрів, відповідність яким свідчить про гідну якість матеріалу. Ступінь вологості є основним показником, від якого залежить енергетична цінність сировини та зручність експлуатації. На вологість впливають умови зберігання, які застосовуються технології виробництва. Вміст вологи впливає на таку пропозицію як тріска паливна ціна Вінницька область. Рівень вмісту речовин, що є продуктом повного згоряння. Бажано, щоб зольність була якнайменша. Чим менше золи, тим легше і довше експлуатувати опалювальні пристрої. Розмір фракції, що особливо важливо під час використання сировини в автоматичних котлах. Занадто дрібні частинки швидко згоряють, а великі можуть сприяти поламанню обладнання.
 1. Де можна замовити паливну тріску в Вінницькій області?
Заготівля матеріалу відбувається цілий рік. Тому будь-коли, коли він вам знадобиться, ви можете звернутися на сайт нашої будівельної компанії, яка реалізує деревні відходи виробництва. Ціна на тріску паливну в Вінницькій області цілком доступна, та залежить від обсягу товару, який ви замовляєте, щільності продукції. На щільність і рівень вологи впливає порода переробленого дерева. Для замовлення матеріалу можна зв'язатися з менеджером нашої компанії, щоб обговорити умови купівлі та доставки. Ми займаємось транспортуванням тріски за вказаною адресою, використовуючи спеціальні контейнери.

ЯК КУПИТИ ТРІСКУ НАШОГО ВИРОБНИЦТВА

Наша компанія здійснює реалізацію тріски як самовивозом з виробничої площадки, на території України, точніша адреса, уточняється для кожної партії окремо, так і можлива доставка нашими великогабаритними щеповозами (92 – 98 м³) до зазначеного Вами місця по всій території України. Якщо Вас цікавить купівля паливної тріски від нашої компанії “АРХІТЕРРА ГРУП”, зв’язуйтесь з нами за телефонами: 

+38(067)761-4114, +38(0432) 699-300 

або надсилайте заявки на електронну скриньку: 

architerra-group@ukr.net

Для формування ціни необхідні такі дані:

 • Вологість і фракція тріски;
 • Умови відвантаження (самовивезення або доставка);
 • Адреса складу покупця (за умови доставки нашою компанією).

Корчування садкiв.

Розліснення.

Утилізація деревини.

Вироблення ґрунту після корчування.

Професійні оператори техніки.

Професійна та сертифікованаспецтехніка.

Дотримання термінів.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.