Утеплення балконів і лоджій

Утеплення балконів і лоджій

Утеплення балкона - це складний, багатоетапний процес. Він має свої підводні камені: повинен бути виконаний професійно, передбачає витрати на матеріали, але вони втрачають свою значимість, коли ви розумієте, які переваги має утеплення балкона і лоджії на замовлення (Вінниця). Рахунки за опалення зменшаться, на балконі і лоджії можна організувати корисний простір, зовнішній вигляд всередині і зовні стане набагато краще.

Утеплення лоджій і балконів під ключ (Вінниця): від А до Я

Утеплити балкон або лоджію набагато складніше, ніж фасад. Важливо врахувати величезну кількість нюансів:

  •  Починати утеплення балкона потрібно з скління. Якщо вже є встановлені в минулому столітті дерев'яні рами, їх доведеться замінити на двошарові металопластикові конструкції;
  • Стіни потрібно утеплювати екструдованим пінополістиролом або утеплювачем з мінеральної вати. Шар утеплювача закривається спеціальною мембраною, і тільки потім проводиться фінішна обробка або обшивка вагонкою;
  • Обов'язково потрібно перевірити утеплення і виключити будь-які можливі містки холоду, щілини між вікном і стіною;
  • Для підлоги використовуються більш міцні матеріали, які не бояться механічних впливів і навантажень;
  • На останньому поверсі або в приватному будинку необхідно утеплювати дах над балконом;
  • Утеплення балкона відноситься до внутрішніх робіт, тому всі матеріали повинні бути безпечними, екологічно чистими.

Якщо ви хочете замовити утеплення балкона (Вінниця), кращим рішенням буде звернутися в компанію ARCHITERRA GROUP. Ми можемо не тільки утеплити вашу лоджію, а й зробити її продовженням кімнати, або створити на ній окремий, ізольований затишний куточок.

Утеплення лоджії: ціна на замовлення (Вінниця) всього комплексу робіт

Наша компанія проводить утеплення під ключ. Але в кожному окремому випадку необхідно розраховувати вартість робіт і матеріалів індивідуально. У відносно нових будинках не потрібна додаткова реконструкція, в будівлях минулого століття до ціни додається ще зміцнення конструкції і ремонт.

Від того, які матеріали будуть потрібні для утеплення балкона, ціна (Вінниця) теж залежить істотно. Можна використовувати дорогі утеплювачі, а можна вибрати більш дешеві аналоги, якість яких буде трохи нижче. У будь-якому випадку наша компанія працює тільки з перевіреними постачальниками матеріалів і використовує тільки утеплювачі надійних брендів.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.