Система вентиляції і кондиціювання

Компанія Architerra Group може встановити систему вентиляції будівлі в приміщенні будь-якого призначення. Послуга включає проектування, аналіз щодо кращого місця розташування, вибір типу, моделі, комплектації обладнання, виходячи з його призначення. Наш досвід дозволяє працювати як з невеличкими приватними будинками, так і з великими промисловими площами.

Робота виконується згідно з діючими нормами, стандартами. Встановлене обладнання має гарантію. Серйозність намірів та відповідальність компанії як виконавця підтверджується укладанням договору на прозорих, вигідних умовах.

Щодо вартості обладнання, система вентиляції будівлі потребує суттєвих фінансових вкладань, але результат вартий всіх затрат. Остаточна ціна залежить від складності, площі, обраної техніки та деяких інших факторів. Спеціалісти Architerra Group обов’язково узгоджують цей момент із замовником. Перед оголошенням ціни виконуються всі підготовчі роботи, аналіз приміщення, планування конструкції, і тільки потім надається детальний кошторис.

З яких етапів складається монтаж вентиляційної системи

Щоб встановити систему кондиціювання та вентиляції, майстрам необхідно зробити наступні кроки:

  1. Огляд приміщення, визначення об’єму робіт.
  2. Узгодження і прийняття технічного рішення.
  3. Підписання договору щодо виконання монтажу та подальшого обслуговування обладнання.
  4. Безпосередньо виконання монтажних робіт: встановлення зовнішніх, внутрішніх блоків, укладання комунікацій.
  5. Перевірка якості роботи обладнання, контроль монтажу згідно з установчими нормами.
  6. Здача в експлуатацію.

Як правило, більшість замовників віддають перевагу комплексному встановленню систем вентиляції, кондиціювання. Це суттєво полегшує ситуацію та робить життя в помешканні більш комфортним, зручним. Якісно змонтована система кондиціювання будівлі є гарантією надійності, безпеки, довготривалості обладнання. Тому до кожного етапу фахівці підходять відповідально, серйозно, професіонально.

Бажаєте дізнатися подробиці та узгодити з менеджером деталі майбутньої угоди? Дзвоніть по вказаним телефонам та отримайте максимально повну інформацію щодо всіх етапів встановлення відповідного обладнання в квартирах, приватних будинках, на промислових об’єктах.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.