Стяжка підлоги

Стяжка підлоги – важливий етап будь-якого серйозного ремонту. Він потрібен для ідеального вирівнювання поверхні підлоги під подальше покриття. Процедура влаштування стяжки підлоги складається з 3 ступенів:

  1. Чорновий – служить для усунення нерівностей.
  2. Тепло-, звукоізоляція – вкладається для кращої тепловіддачі, поглинання звуків.
  3. Фінішна стяжка – до 2 мм товщиною.

Влаштувати покриття максимально якісно націлена будівельна компанія Architerra Group. Наші спеціалісти вже не перший рік займаються даною справою, відповідально відносяться до роботи, постійно вдосконалюють навички. Все це дозволяє нам триматися на високому рівні в Вінниці та інших регіонах Україні і навіть закордону. Architerra Group – це не тільки будівельна компанія, це бренд, означаючий якість.

Різновиди стяжок підлоги: як обрати найліпший варіант

Види стяжок розрізняють стосовно способу укладання, складу суміші. Популярністю користується влаштування цементної стяжки, яке насправді має цементно-піщану основу. Щодо способів укладання, розрізнюють мокру, суху, напівсуху стяжку. Розберемось більше детально.

До недавнього часу класичним способом влаштування була мокра стяжка. Підлога заливається рідкою сумішшю до його повного твердіння. Розчин накладається безпосередньо на плиту або шар захисного матеріалу. Якщо монтується підлога приміщення з підвищеною вологістю, обов’язковим є гідроізоляційний шар.

Сьогодні мокра стяжка поступово витісняється іншими різновидами. Суха являє собою елемент листового матеріалу, який вкладається на ізоляційний матеріал. Це максимально швидкий та легкий спосіб, але його істотний недолік – нестійкість до вологи.

Напівсуха суміш є комбінованим варіантом, який поєднує в собі переваги двох попередніх видів. Така стяжка є легкою, еластичною, міцною. Вона готується із цементно-піщаного розчину з додаванням синтетичних матеріалів. Це значно прискорює процес висихання – вже через 12 годин підлога висихає і стає придатною для укладання декоративного покриття.

Замовити стяжку підлоги в Architerra Group

Стяжка є не дуже складним етапом ремонту, тому деякі власники віддають перевагу її самостійному укладанню. Але для впевненості у результаті влаштування бетонної стяжки краще довірити професіоналам. Компанія Architerra Group надає послуги на вигідних умовах.

Дзвоніть нам та замовляйте стяжку підлоги за демократичною ціною. Ми цінуємо наших клієнтів та пропонуємо найкращі умови, найдосвідченіших фахівців, найшвидші терміни.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.