Розліснення

Виконуємо роботи повного циклу:

 • розліснення ділянок, корчування плодових садів, для аграрних компаній;
 • розліснення ділянок, корчування плодових садів, для будівельних компаній;
 • очищення зон під лініями ЛЕП, навколо ліній газопроводів і нафтопроводів.

Робота виконується у 2 етапи, спочатку прибираємо усю рослинність під «0», потім за допомогою ротоватору заглиблюємся в ґрунт на 20-30 см, подрібнюємо пні, коріння, каміння, однорідно перемішуючи ґрунт та всю біомасу. В результаті отримуємо однорідний шар ґрунту який оптимально придатний для посівів чи висадки рослин. На відміну від корчування пнів, при якому коріння видаляються і вивозяться, при даному методі обробки замовник отримує повну площу, без залишкових буртів з коренями та залишками стовбурів, а також роботи виконуються у значно коротші терміни.

Використання даної технології, дозволяє зберегти родючість верхнього шару ґрунту, але при цьому він не буде закислений великою кількістю подрібненої деревини, яка можливо і була б в подальшому добривом, але на це потрібно декілька років, щоб ґрунт стабілізувався та правильно відновився. Даний метод обробітку ґрунту відповідає найвищим вимогам високотехнологічних аграрних компаній.

Наша компанія є безпосереднім виконавцем робіт, тому ми можемо надати Вам найкращу ціну, якість і терміни виконання.

Працюємо по всій території України.

Розрахунок готівковий, безготівковий, з ПДВ.

Детальна інформація - по телефону.

Співпрацюйте с тими, хто цінить Ваш час та економить гроші. Звертайтесь до компанії Architerra Group, щоб привести ділянку до ладу.

Відповіді на найпоширеніші питання про Розліснення

 1. Для чого потрібно проводити розліснення полів в Україні?
Сільське господарство в країні занепадало протягом багатьох років, що призвело до появи територій, непридатних для використання. Поля, на яких вирощувались зернові культури, зараз стоять необроблені. На них зростає рясно трава та кущі, трапляється багато пнів, з якими неможливо впоратися самостійно. Щоб повернути полям колишню родючість, та отримувати гарний врожай, потрібно залучити спеціальну техніку. Адже доведеться обробляти дуже велику площу, щоб прибрати все зайве з землі. Самотужки подужати трудомісткий та довгий процес, дуже складно. Навіть велика кількість рук нездатна виконати роботу за короткий термін. Тому звертаються до професіоналів, які мають спеціальне обладнання та досвід роботи.
 1. Коли варто замовити розліснення земельної ділянки в Вінниці?
Оренда землі коштує дорого, та не буде виправдана, якщо ділянка простоює без діла. Справний господар, фермер який дбає про господарство, знає, як використовувати землю, щоб отримувати прибуток. Якщо заріс сад або поле, не варто відмовлятися від ділянки, адже територію можна завжди очистити від деревини, викорчувати пні та коріння. Стане в нагоді розліснення земельної ділянки в Вінницькій області, якщо ви бажаєте розширити територію господарства, орендувати поля, який довгий час не оброблялися. Будь-які перешкоди, навіть якщо то дерева, можна усунути задля очищення полів, на яких будуть вирощуватися культурні та технічні рослини.
 1. З чого саме складаються послуги розліснення?
Бригада кваліфікованих спеціалістів, за підтримки спеціальної техніки, швидко та якісно зробить обробку землі. В процес по очищенню території входять такі роботи:
 • Спилювання дерев, з подальшою їх утилізацією. Деревина подрібнюється на верстатах до отримання дрібних частин, які можна використовувати в якості пального матеріалу.
 • Молоді дерева та кущі прибираються при застосуванні важкої техніки.
 • Виконується корчування пнів.
 • Площа підготовляється для подальшої обробки.
 • Вся деревна маса прибирається з території, та вивозиться для утилізації.
 1. Яка ціна розліснення гектара?
Вартість послуг залежить від багатьох факторів. Насамперед це технологія які підійде для розліснення ділянки. Методи обробки застосовуються в залежності від товщини стовбура дерев, та густини кущів. Якщо деревця тонкі та молоді, буває достатньо сокир та дискової борони. Ділянки немалої площі з густими чагарниками та великими деревами обробляються за допомогою важкої техніки. На вартість впливає вік та тип деревини, кількість застосованої техніки та людей, ступень занедбаності ділянки. Тому на розліснення полів ціна може коливатися в великому діапазоні. Якщо ви хочете дізнатися, у скільки приблизно обійдеться викорчування, зверніться на сайт нашої компанії, де вказані контактні дані. Ви зв’яжетеся з фахівцем, який вас зорієнтує у розцінках після того, як отримує необхідну інформацію про стан, вид території, та площу.
 1. Що дає процес розліснення в Вінницькій області, та які його переваги?
 • Здійснюється обробка поля за допомогою сучасних технологій, що дає можливість прискорити процес.
 • Ділянка, яка була навіть дуже зарослою, стає придатна для вирощування на ній сільськогосподарських культур.
 • Проблемна територія після розчищання перетворюється на родючу землю, яка буде давати чималий прибуток. В порівнянні з майбутнім доходом, витрати на послуги по розлісненню, здадуться незначними.
 • При викорчуванні добре обробляється ґрунт, що має свої переваги для подальшого використання за призначенням.

розліснення ділянок Вінниця

розліснення ділянок Вінниця

розліснення ділянок Вінниця

розліснення ділянок Вінниця

розліснення ділянок Вінниця

розліснення ділянок Вінниця

розліснення ділянок Вінниця

розліснення ділянок Вінниця

розліснення ділянок Вінниця

розліснення ділянок Вінниця

розліснення ділянок Вінниця

Корчування садкiв

Розліснення

Утилізація деревини

Вироблення ґрунту після корчування

Професійні оператори техніки

Професійна та сертифікованаспецтехніка

Дотримання термінів

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.