Укладання гранітної бруківки

Із давніх-давен і до сьогоднішнього дня не виходить із моди укладання гранітної бруківки – ціна за роботу виявляється значно нижчою за естетичну привабливість готового результату. Мощення вулиць, площ великих міст гранітною бруківкою є давньою традицією, зумовленою не тільки привабливим зовнішнім виглядом матеріалу, але й його фізичними властивостями: гранітний камінь відрізняється міцністю, вологостійкістю, твердістю структури, високим рівнем зносостійкості, що робить його одним із найліпших способів мощення за показниками тривалості експлуатації.

Унікальність гранітної бруківки полягає в її природньому походженні. Створити штучним шляхом такий міцний, надійний, довговічний, стійкий до різних погодних умов матеріал людство так і не змогло. Тому багато хто до сих пір воліє замовити укладання гранітної бруківки – ціна в порівнянні з іншими різновидами робіт є досить демократичною, особливо враховуючи майже безмежний експлуатаційний термін.

Різновиди гранітної бруківки: як обрати найліпшу

Основа мощеного матеріалу – натуральний граніт, один із найміцніших природних матеріалів у світі. В залежності від його стану, розрізняють наступні види бруківки:

  • Колота з сляба – бруківка найвищого сорту, яка відрізняється наявністю граней, які дозволяють щільно стикувати між собою окремі плити. Крім того, поверхня плит є шорсткою, що дозволяє безпечно пересуватися по таких майданчиках навіть при обмерзанні.
  • Звичайна колота – природний необроблений вид матеріалу, відрізняється від попереднього лише нерівними краями та наявністю щілин між укладеними плитами.
  • Пиляно-колота – грани плитки рівні пилені, а верхня та нижня площини – колоті. Враховуючи підвищену вартість матеріалу, на укладання гранітної бруківки ціна за роботу (Україна) також не є доступною. Мощення даного матеріалу володіє набагато ширшими можливостями.
  • Повністю пиляна – найдорожча, оброблена з усіх шести граней. Використовується в місцях, де потрібна ідеальна поверхня без щілин, нестикувань та ін..

На перший погляд здається, що мощення бруківки – процес не складний, але насправді є багато нюансів. Тому варто довірити роботу професіоналам. Компанія Architerra Group виконує мощення будь-якого рівню складності. На укладання гранітної бруківки ціна залежить від об’єму, площі, необхідності влаштування узорів, малюнків.

Ви можете бути впевненими в якості роботи. Будівельна компанія Architerra Group виконує роботи по всій Україні та за кордоном, що підтверджує професіоналізм та затребуваність спеціалістів.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.