Укладання пісчаника

Облицювання доріжок є невід’ємною складовою оздоблення присадибної ділянки, особливо якщо вона має значні розміри. Сьогодні для цих цілей часто використовують природний камінь, одним із популярних різновидів якого є піщаник. Він широко затребуваний професійними будівниками для облицювання як горизонтальних, так і вертикальних поверхонь. Міцний, довговічний, естетичний камінь, різноманітний в структурі та кольорах дозволить створити справжній шедевр на доріжці, подарує природню могутність, шарм, багатство присадибному дизайну.

Щоб отримати неповторний акуратний та охайний візерунок, укладання піщаника треба довірити справжнім професіоналам. Саме такими є фахівці будівельної компанії Architerra Group. Ми займаємось цим напрямком багато років, щоб без сорому назвати себе досвідченими спеціалістами, яким по плечу робота будь-якого рівню складності.

Як укладаються доріжки з піщаника

Перш за все декоративне укладання піщаника (Вінниця) потребує вибору якісного матеріалу. Насамперед треба звернути увагу на товщину каменю – для облаштування доріжок матеріалу завтовшки 3 см буде достатньо. Що стосується поверхні, по якій буде пересуватися автомобіль, тоді товщина каменю має дорівнювати мінімум 5 см.

Безпосередньо перед укладанням каміння треба ретельно промити та висушити. Підготовки потребує не тільки сам матеріал, але й поверхня. Основою для укладання є бетонна доріжка, заглиблена в ґрунт на 15-20 см. Вирита траншея встеляється щебенем, далі встановлюється опалубка, поверхня ґрунтується, після чого стає придатною до безпосереднього монтажу піщаника.

Укладання каменю – завдання не з простих, як може здатися на перший погляд. Тому рішення замовити укладання піщаника професіоналам є найліпшим варіантом для тих, хто бажає з першого разу отримати охайну, надійну, естетично привабливу облицьовану поверхню.

Однією з найчастіших складнощів є отримання рівної горизонтальної поверхні, викладання візерунку. Треба також чітко дотримуватись всіх вигинів, щоб доріжка вийшла максимально охайна. Викладаються камені подібно мозаїці, максимально щільно один до одного. Щілини між ними заповнюються спеціальним розчином. Укладена доріжка повинна простояти добу, і бажано, щоб ніхто не наступав на неї.

Якщо Ви бажаєте замовити укладання піщаника (Вінниця), пропонуємо зробити це саме зараз. Дзвоніть по вказаним телефонам – спеціалісти Architerra Group завжди готові допомогти влаштувати красиву, затишну ділянку за допомогою декоративного природного каменю піщаника.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.