Декоративна штукатурка

Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте

За допомогою величезної різноманітності оздоблювальних матеріалів для стін можна отримати оригінальний дизайн будь-якого приміщення. Найпопулярнішим варіантом оформити ексклюзивний інтер’єр є декоративна штукатурка – ціна матеріалу значно нижча за його функціональні властивості. Завдяки екологічності, довговічності та простоті застосування штукатурка є гідною альтернативою традиційних різновидів покриття для стін.

Декоративна штукатурка являє собою неоднорідну пасту з декоруючи ми добавками у складі. В результаті використання покриття можна отримати стіни з мармуру, шовку, дерева, металу тощо. Окрім декоративного оздоблення вона також може бути нанесена для подальшого фарбування поверхонь.

Словом, декоративна штукатурка-мозаїка (ціна задовольнить потребам більшості покупців) – новий ефективний спосіб створення неповторного інтер’єру, індивідуальних акцентів, спрямувань в дизайні.

Різновиди декоративної штукатурки: як обрати саму неперевершеність?

Розрізняють насамперед дві великі категорії продукції – штукатурки для зовнішніх та внутрішніх робіт. Зовнішні відрізняються стійкістю до примх навколишнього середовища – ультрафіолетових променів, підвищеної вологості, коливання температур. В свою чергу внутрішня декоративна штукатурка-мозаїка (ціна за роботу розраховується індивідуально) існує в наступних варіантах:

  1. Структурна – основу якої складають крихти кварцу. Оброблені поверхні мають неоднорідний, зернистий вигляд.
  2. Мінеральна – екологічна, натуральна та одна із найдоступніших штукатурок на сучасному ринку. Дозволяє створювати неперевершені шедеври на стінах приміщень.
  3. Фактурна – в «сирому» вигляді нагадує тісто та добре ліпиться, завдяки чому народжуються різні панно, барельєфи, інші об’ємні ефекти.
  4. «Венеціанська» - декоративна штукатурка (Вінниця), яка може імітувати дорогий декор, цінні породи каменів та допомагає створювати справжні художні полотна на стінах.

Хоча нанесення декоративної штукатурки - процес творчий, обійтись без фахівців тут буде складно. Тільки досвідчені спеціалісти зможуть створити шедевр на стінах, грамотно використавши всі переваги даного різновиду покриття. Компанія Architerra Group пропонує послуги саме таких майстрів. Ми допоможемо влаштувати в оселі справжнє свято дизайнерської краси, затишку, комфорту, на які тільки здатна декоративна штукатурка – ціна (Вінниця) роботи стане останньою перевагою на користь даного рішення!

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.