Монтаж бордюрів

Бордюр є невід’ємною частиною будь-якого дорожнього покриття, доглянутого парку або приватної присадибної ділянки. Сьогодні існує багато варіантів форм, кольорів та розмірів бордюрів, тому підібрати ідеальну прикрасу дороги зовсім не важко. За допомогою щодо встановлення бордюрів треба звертатися до професіоналів, які гарантовано виконають роботу якісно, надійно та швидко. Саме такі властивості притаманні спеціалістам компанії Architerra Group: у нас замовити монтаж бордюрів Вінниця та інші регіони України можуть з гарантією якості.

Навіщо потрібна укладка бордюрів?

Дана конструкція виконує декілька важливих функцій:

  • Є обмежувачем для різноманітних функціональних ділянок, наприклад, пішохідних та проїжджих. В умовах домашнього оздоблення бордюр обмежує зелену зону та тротуарні доріжки.
  • Також монтаж бордюр виконується задля створення так званої перешкоди для ґрунту, який знаходиться вище рівня тротуару. Міцний високий бордюр не дозволяє землі змиватися на дорогу навіть при дуже сильних зливах.
  • Конструкція перешкоджає розходженню тротуарної плитки. Кліматичні умови дійсно впливають на цілісність тротуару, переміщення ґрунту під покриттям сприяють його розходженню по швах, а наявність бордюру утримує від подібного пошкодження.
  • Естетичність тротуарів, парків. Жодна ландшафтна ділянка не має завершеного вигляду, доки не завершено монтаж бордюрів – вартість робіт демократична, а їх користь в облаштуванні дизайну неоцінима.

Встановлення бордюрів – завдання кропітке та складне. У разі допущення помилки конструкція не тільки не принесе користі, але й зруйнує всі попередні старання спеціалістів. Щоб очі раділи красивому, гармонійному, охайному ландшафтному дизайну, довірте його впровадження досвідченим фахівцям Architerra Group. Ми маємо досвід мощення різноманітних покриттів в Україні та Європі, тому краще за всіх знаємо, як зробити справу максимально якісно.

Оперативно замовити монтаж бордюрів Вінниця та інші міста України можуть, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами. Менеджери нададуть вичерпну інформацію щодо вартості, термінів, способів укладання бордюрів, тож кожен замовник зможе обрати свій власний шлях прикрашення території за допомогою бордюрних конструкцій.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.