Укладання клінкерної бруківки

Одним із найякісніших матеріалів для створення першокласного покриття на присадибній ділянці є клінкерна бруківка. Вона потребує мінімального догляду, володіє вправними характеристиками, максимально практична та проста у використанні, дозволяє створювати красиві візерунки на будь-якій поверхні. Багато замовників обирають саме цей матеріал, бо на укладання клінкерної бруківки ціна цілком доступна, а якість вимощених цеглин знаходиться на віщому рівні.

Особливості виробництва клінкерної бруківки

Продукт, основою якого є природня сировина, завжди буде цінитися вище, ніж матеріали штучного вироблення. В першу чергу, за свою екологічність, відсутність негативного впливу на навколишнє середовище. Типова клінкерна плитка виготовляється з глини. Вона володіє багатою кількістю переваг, серед яких характеристики безпеки, довговічності, міцності, стійкості до зовнішніх ушкоджень.

Завдяки цьому укладання клінкерної бруківки замовити прагнуть власники заміських приватних будинків для оздоблення присадибної ділянки. Також бруківка використовується для мощення громадських тротуарів в парках, на вулицях, площах. Охайно вимощена клінкерною бруківкою ділянка завжди виглядає привабливо, стильно, витончено, гармонійно поєднується з різними видами ландшафтного дизайну.

Плитка має пористу поверхню, завдяки чому є пригідною навіть для вирощування на поверхні деяких рослин декоративного характеру. Насамперед, різновидів моху.

Як укладати клінкерну бруківку

Сьогодні укладання клінкерної бруківки в Україні є популярною для замовлення послугою. Компанія Architerra Group пропонує найвигідніші умови та високу якість виконання мощення, незалежно від об’ємів, складності робіт.

Сучасне мощення має на увазі 3 основних способу виконання:

  • Укладання виконується на рівний шар піску із поглибленням приблизно на половину товщини плитки. Цей спосіб є найдешевшим.
  • Мощення на цементно-піщану суміш. В такому випадку замовити укладання клінкерної бруківки обійдеться дорожче, але якість і довговічність також перейдуть на інший рівень.
  • Облицювання за допомогою спеціальних клейових сумішей. Вважається найбільш надійним, але має один суттєвий недолік. Якщо раптом пошкодиться одна цеглина, її заміна викликає певні складнощі.

Який би спосіб мощення клінкерної бруківки Ви не обрали, фахівці Architerra Group виконають роботу максимально якісно і надійно. Для нас укладання клінкерної бруківки (Вінниця) є відповідальною справою, яка гідна найкращого результату.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.