Монтаж покрівлі з профільованого листа

Для покриття даху сьогодні використовується безліч матеріалів – жорсткі та м’які, штучні та рулонні, плоскі та профільні. Останнім часом популярним є монтаж покрівлі з профільного листа, що зумовлено наступними його характеристиками:

 • мала питома вага, що зручно при транспортуванні та укладанні;
 • різноманітність кольорів, форм, яка надає будівлі естетичної привабливості;
 • достатньо тривалий термін експлуатації – до 50 років без додаткових маніпуляцій;
 • стійкість до примх навколишнього середовища – профнастил стійкий до корозії, УФ-променів, перепадів температур;
 • монтаж протягом всього року – влітку, взимку та міжсезоння;
 • демократичні розцінки.
 • Де замовити монтаж профнастилу?

  Укладання покрівлі – відповідальна місія, бо саме від цього залежить комфорт, затишок та тепло в будівлі. Багато хто воліє оздоблювати дах профільними листами самостійно, так як робота не є складною і при наявності інструментів та помічника можна легко впоратися самим.

  Але навіщо Вам самостійно займатися цією справою, якщо можна довірити роботу професіоналам, які виконають її набагато швидше, якісніше, з гарантією? Пропонує монтаж профнастилу замовити Architerra Group – компанія, яка має високу репутацію в будівельній сфері завдяки професіоналізму, багатому досвіду, відмінному сервісу, позитивним відгукам вінничан та мешканців інших міст.

  Ми допоможемо не тільки укласти, але й підібрати відповідний тип профнастилу. Вони розрізняються згідно маркування:

  1. Марка С – має синусоїдальну або трапецієподібну форму, є найбільш «легкою» конструкцією, яка використовується для легкої покрівлі, різноманітних захисних конструкцій, а також стін з декоративною метою.
  2. Марка СН – більш міцний матеріал, придатний до монтажу як на легкі покрівлі, так і на стіни.
  3. Марка Н – застосовується для облаштування капітальної покрівлі, міжповерхових перекриттів завдяки оснащенню спеціальними ребрами жорсткості.

  Перш ніж почати влаштування покрівлі з профільного листа, треба прорахувати кількість матеріалу. Зробити це точно зможуть тільки фахівці з досвідом, знайомі з технологією укладання з середини. Якщо форма даху складна, може залишитись багато відходів чи, навпаки, покриття не вистачить.

  Позбавте себе від складних розрахунків, замовте в компанії Architerra Group монтаж покрівлі з профільного листа – Вінниця нізащо не пошкодує про зроблений вибір!

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.