Штукатурні роботи

Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте
Ціну уточнюйте

В більшості випадків штукатурні роботи є обов’язковим етапом проведення ремонту. Вони потрібні як для вирівнювання поверхонь, так і в якості основи під декоративне покриття. Також штукатурка певного вигляду і сама може служили декоративним елементом. Самостійно обрати штукатурну суміш та якісно провести обробку мають змогу далеко не всі громадяни, тому компанія Architerra Group готова прийти на допомогу. У нас на штукатурні роботи ціна цілком доступна широкому колу замовників. Уклавши з нами договір, Ви зможете скористатися такими перевагами:

 1. Якісні матеріали від відомих виробників за найнижчими цінами.
 2. Якісні Комплексні роботи «під ключ» або окремі види діяльності.
 3. Швидкі терміни виконання.

Що треба знати про виконання штукатурних робіт?

Існує умовна класифікація штукатурної обробки за її призначенням. Тобто за поверхнею, яка обробляється. Це:

 • підлога;
 • стеля;
 • стіни;
 • фасади.
 • Нанесення матеріалу потребує певної підготовки чорнової основи. Насамперед, поверхню треба очистити від будь-якого старого покриття – фарби, старої штукатурки, вапна, пилу, бруду, жиру. На чистій поверхні влаштовується ґрунтування за допомогою встановлених маяків. Максимально товщина шару становить 40-50 мм.

  Щодо фасадної штукатурки, в її складі повинна знаходитися морозостійка присадка, яка не дає розчину застигати. Після завершення робіт поверхню накривають поліетиленом до повного висихання.

  За консистенцією буває суха та рідка штукатурка, а за в’яжучою речовиною – мінеральна та полімерна. До мінеральних належать цементні та гіпсові розчини. Полімерні включають силіконові, акрилові та силікатні склади.

  Якісні штукатурні роботи: зробити самотужки або довірити професіоналам?

  Якщо на штукатурні роботи ціна (Вінниця) здається завеликою, власники приміщень віддають перевагу самостійному виконанню робіт. Звісно, це дешевше, але якість при цьому може буде зовсім не на вищому рівні. Неохайно влаштована штукатурка є поганою основою під декоративне покриття. В підсумку Ви можете заплатити суттєво дорожче за перероблення штукатурних робіт, тож кращим рішенням стане від самого початку довірити роботу фахівцям.

  Компанія Architerra Group пропонує вигідні умови для кожного клієнта. Ми печемось про Ваш затишок, комфорт та бюджет, тому встановлюємо демократичні розцінки на всі види оздоблення, зокрема, штукатурні роботи будь-якої складності.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.