Монтаж направляємої бітумної покрівлі

Одним із представників м’якої покрівлі є направляємий матеріал. Як правило, він поставляється в рулонах, тому ще має назву рулонної покрівлі. Переважно даний матеріал використовується для гідроізоляції плоских дахів та облаштуванні промислових покрівель. Крім того, монтаж направляємої бітумної покрівлі (ціна залежить від об’єму робіт) є економічно вигідним в умовах облаштування конструктивно складних дахів в широких промислових масштабах.

Направляєма рулонна покрівля – бітумний гідроізоляційний матеріал на синтетичній основі. Вона являє собою п’ятишарову гідроізоляційну мембрану, яка складається з двох бітумних шарів та додаткових захисних покриттів. Така будова рулонної покрівлі забезпечує відмінний захист даху від промокання, загоряння, негативного впливу атмосферних опадів.

Надійна покрівля від професіоналів з Architerra Group

Якщо Ви шукаєте, де замовити монтаж направляємої бітумної покрівлі, зверніться до тих, хто дійсно має досвід в подібному різновиді робіт. За час свого існування будівельна компанія Architerra Group реалізувала багато проектів із направляючою покрівлею, тому гарантовано зробить Ваш дах надійним, практичним та красивим.

Робітники компанії використовують тільки якісні матеріали від провідних виробників. Досить важливо влаштовувати монтаж направляємої бітумної покрівлі саме з таких матеріалів, бо, в іншому випадку, навіть бригада найвищої кваліфікації не гарантує довготривалого результату.

Чому слід довірити проведення робіт саме нашій компанії?

  • Багатий досвід. Компанія реалізує найскладніші проекти та робить це акуратно, швидко, надійно. Накопичені знання та вміння дозволяють не витрачати даремно час замовника.
  • Індивідуальний підхід до клієнта. Кожен має знати, що замовити монтаж направляємої бітумної покрівлі Вінниця може на індивідуальних умовах. Строки, вартість залежать від конструкції покрівлі, потреб та бюджету замовників. При складанні кошторису враховуються всі фактори.
  • Демократичні ціни. Послуги компанії обійдуться недорого у порівнянні з альтернативними варіантами. Звісно, укласти покрівлю можна самостійно, але надійніше довірити роботу дійсним фахівцям. Витрачаючи гроші, Ви економити власні сили, енергію час та можете витратити їх на більш приємні справи.
  • Щоб замовити монтаж направляємої бітумної покрівлі Вінниця має зателефонувати за вказаними номерами телефонів та отримати компетентну консультацію з будь-якого приводу.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.