Монтаж покрівлі з черепиці

Сьогодні монтаж покрівлі з черепиці є достатньо затребуваною послугою, що її обирають найвимогливіші забудовники. Матеріал є легким та практичним, простим в монтажі, з великим кольоровим спектром, що дозволяє зробити дах не тільки практичним, але й красивим. Саме це пропонує Вам компанія Architerra Group – досвідчений фахівець на будівельному ринку Вінниччини та інших регіонів України.

Серед усіх сучасних покриттів бітумна черепиця є найбільш еластичним матеріалом, тому її обирають ті, хто бажає облаштувати дизайнерський дах із багатьма вигинами, складними деталями, криволінійною поверхнею. Цілком безвідходним матеріалом є бітумна черепиця – монтаж (ціна задовольнить кожного) здійснюється економно, швидко, надійно.

Переваги використання бітумної черепиці

Покрівля являє собою штучний матеріал з полімерно-битумним складом. Його основу складає склополотно чи органічна целюлоза, які забезпечують гнучкість, еластичність, міцність та стійкість до деформацій.

Серед головних переваг, які має монтаж даху з бітумної черепиці, можна виділити наступні:

  1. Стійкість до зовнішнього негативного впливу. Матеріал не піддається іржі, гниттю, впливу ультрафіолету, володіє вологовідштовхувальними якостями, має добру опірність комахам, грибкам, цвілі, добре переносить різницю температур.
  2. Шумоізоляція. Завдяки властивостям матеріалу він поглинає та гасить звуки від ударів граду, дощу та інші.
  3. Діелектричність. Властивість, яка дозволяє зекономити на громовідводі. Блискавка ніколи не вдарить в будівлю, об лаштовану бітумною черепицею.
  4. Легкість та компактність. Немає сенсу додатково укріплювати фундамент та кроквяні каркаси будинку, бо матеріал мало важить. Також не виникає складнощів з його транспортуванням.
  5. Економність. Безвідходність дозволяє суттєво зекономити на кількості черепиці, на відміну від інших покрівельних матеріалів.

Як замовити покрівельні роботи?

В компанії Architerra Group кожен має змогу замовити монтаж даху з бітумної черепиці на максимально вигідних умовах. Наша бригада фахівців зробить роботу швидко, надійно, з гарантією якості, що суттєво збереже Ваш час, гроші та інші ресурси.

Щоб узгодити деталі майбутньої угоди, необхідно зателефонувати по вказаним на сайті телефонам. Першочергово на об’єкт виїде спеціаліст для проведення огляду та уточнення деталей. Згідно з цього формується на монтаж покрівлі з черепиці ціна, яка складається з вартості матеріалу та безпосередньо роботи бригади.

Наші партнери
Продвижение сайта в Виннице.